lulley93

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dr. Dennis Gross Skincare Hyaluronic Marine Dew It Right Eye Gel

Dr. Dennis Gross Skincare Hyaluronic Marine Dew It Right Eye Gel
2020. február 9.

Nagyon szeretem. Inkabb nappalra hasznalom, vagy egy taplalobb szemkornyekapolo ala “szerumkent”, mert bar most itt nem latom az osszetevoit es fejbol sem tudom, es inkabb leirom ezt, minthogy rakeressek, de csak hydrating, nem igazan moisturizing es vegkepp nem nourishing. Sajnos magyarul hidratalo a hydrating es moisturizing is, de nagyonis van kulonbseg. Vizhianyos szemkornyekre vagy teljesen problemamentesre teljesen jo szolgalatot fog tenni, de akinek szaraz, annak nem lesz eleg. Nekem igazibol eleg lenne (nappalra eleg is), de ejszakara szeretek minden foldi jot magamra kenni megelozeskepp, es ezt egyedul nem erzem eleg erosnek.
Jol lehet ra sminkelni. Az allagabol is egyertelmu, hogy hialuronos. Konnyed, picit ragad, gyorsan beszivodik, kicsit vizes.

Fresh Lotus Youth Preserve Moisturizer

Fresh Lotus Youth Preserve Moisturizer
2020. február 9.

Nagyon jo krem. Kozepesen suru az allaga, konnyen kenheto, konnyed a boron, de megis erosen hidratal. Inkabb nappalra hasznalom. Tetszik az illata, de persze nem tetszik, hogy egyaltalan van benne barmi illatos.

fresh Soy Face Cleanser

fresh Soy Face Cleanser
2020. február 9.

Imadom, az egyik kedvencem. Geles, viszonylag folyosabb. Imadom ezt a rozsas uborkaillatot. Jol tisztit, nem szarit, gyenged, de szaraz borre nem ajanlanam azert.

2 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ