Best of Beauty 2019

lulley93

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál

1 ELADÓ KRÉM

Kate Somerville Goat Milk Moisturizing Cream

Kate Somerville Goat Milk Moisturizing Cream
2019. május 9.

Csak 7.5 ml-es mintám van belőle, de mióta megjött (CB Goodie Bag), azóta csak ezt használom. Isteni krém, már amikor régebben olvasgattam róla, akkor éreztem, hogy ez tökéletes lenne nekem. Nagyon jó összetevők, kifogástalan csomagolás, még jobb hatás. Könnyed állagú krém, ezért nem kell sok, könnyű elkenni. Viszont amint elkentem, sűrűbbé válik az arcomon, érzem, hogy erősen hidratál, de egyáltalán nem hagy vastag rétegen az arcomon, szellőzik alatta, nem fojtja a bőrömet. Smink alá is tökéletes (sőt, mivel nincs benne szilikon, ezért nem fog összeveszni semmilyen szilikonos primerrel vagy alapozóval), tehát nappali és esti hidratálónak is jó, fényvédő alá is tökéletes. Jelentem, megtaláltam az igazit. Az ára sem érdekel.

Dior Backstage Face & Body Foundation

Dior Backstage Face & Body Foundation
2019. március 29.

Csak mintát próbáltam (maradt még bőven, tudom még tesztelni), de eddig tökéletes. Nagyon-nagyon válogatós vagyok alapozók terén, eddig csak az Estée Lauder Double Wear Light jött be. Minden más, amit próbáltam az vagy crease-el, (csúnyán) kopik, szárít, rosszul mutat a bőrön vagy túl erős fedésű. A gyenge-közepes (vagy építhető) fedést szeretem, ez pont ilyen. Gyönyörűen mutatott a bőrömön, mintha a kedvencemet (EL DW Light) viselném.
MAC NW20 vagyok, tehát világos, de nem hófehér. Ebből az alapozóból az 1 Cool árnyalatból kértem mintát, és szerintem már a Sephorás tégelyben oxidálódott, mert a 7 alapozó közül, amikből mintát kértem, ez a legsötétebb. Látom, mások is oxidálódásról számolnak be. Így szerintem a 0N-t venném. Az engem nem zavar, ha hirtelen feltéve világos, majd a smink végére éri csak el a végső színét.
Tesztelem még, bár nem egy túlságosan drága alapozó (klasszikus high end ár, a többi Diorhoz képest olcsóbb), főleg az 50ml-hez képest. Ráadásul én már annyi alapozóban csalódtam, hogy az ára nem érdekel, csak legyen tökéletes (mint az EL, meg mint úgy látszik ez). Viszont nem tudom, hol lehet megvenni. Keresgéltem a neten, de nem találok európait, ami szállít ide, itt pedig úgy tudom (egyelőre) nincs a boltokban.
Ja, kb 12 órát volt rajtam, és gyönyörűen mutatott még lemosás előtt is, hihetetlen. Ami viszont negatív, hogy nagyon erősen illatos. Nem irritálta a bőröm, ami viszont nagyon jó, de nem szeretek az arcomon illatos dolgokat viselni. Smink esetében még csak-csak elfogadom (mivel nem mindennap sminkelek), de ez már elmenne egy rossz parfümnek. :D

Még egy kiegészítés: a Tatcha Silk Canvas primert használtam alá (T-zónában), tesztelem még más primerekkel is (illetve primer nélkül is), és update-elgetek.

Ti hol vettétek?

Omorovicza Magyar Királynő Permet

Omorovicza Magyar Királynő Permet
2019. március 26.

Ez a kedvenc arcpermetem, pedig nagy face mist fan vagyok, próbáltam párat. Nyáron nem is érzem szükségét más terméknek utána (normál-vízhiányos bőröm van), de azért a biztonság kedvéért legtöbbször teszek még valamit. Szóval hidratál. És frissít. És egy luxus spa-ban érzed magad az illatától. A permete tökéletes, nem köpköd, gyönyörű ködöt fúj. Az üvege nagyon elegáns.
Az ára nevetséges, de mivel sokáig elég, ezért ezt is elnézem.

2 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ