lulley93

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Fleur De Lin Ajakápoló Szilvamag- és Zabolajjal

Fleur De Lin Ajakápoló Szilvamag- és Zabolajjal
2022. március 13.

Kicsit ajakapolo fuggo vagyok, ez az uj kedvencem. Suti illatunak nem mondanam, de kellemes az illata. A papirtubus bar nagyon kornyezetbarat, eleg nehezkes hasznalni. Lassan fogy, pedig nagyon sokat hasznalom. Percek alatt erezhetoen hidratalja az ajkaimat. Bar a borapolasban nem vagyok a “minden termeszetes” osszetevolistak hive, ajajapolasban nem art, ha tenyleg csak olyan osszetevokbol all, ami meg eheto is.
Biztos, hogy ujraveszem meg sokszor.

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre
2021. augusztus 8.

Evekkel ezelott probaltam belole mintat, de igazibol nem emlekszem az akkori velemenyemre, szerintem olyan semleges lehetett, mert a nagyon rosszra es jora emlekszem evek mulva is.
Azota mar sokat tanultam a borapolasrol.
Tavaly kaptam egyet a baratnomtol es teljesen beleszerettem.
Hagy egy kis feher reteget, de nem veszes.
Nagyon konnyed, folyekony, nem zsiros, de nem is szarit.
Egeszseges borfeny finishu.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2021. augusztus 8.

Evekkel ezelott probaltam belole mintat tobbszor is, es nem tetszett. Azt vettem eszre, hogy nap vegere szaritotta a boromet.
Tavaly kaptam a baratnomtol egyet, igy adtam neki meg egy eselyt, es mara az egyik kedvenc fenyvedom lett.
Rajottem mar, hogy csomo dolog, amit regen szaritonak veltem, az azert volt, mert vizhianyos volt a borom (amugy azt hittem, hogy szaraz🤣), de miota a boromnek megfelelo termeket hasznalom, mar a vizhiany sem jon elo sosem es mar tudom, hogy normal a borom.

Tovabbra is igaz, hogy ez a fenyvedo inkabb matt, es a fizikai fenyvedok enyhen tudnak szaritani a bennuk levo asvany miatt, de szerintem ezt a termeket meg szaraz es/vagy vizhianyos borrel is siman lehet hasznalni egy megfelelo rutin mellett es kello alahidratalassal.
Nyaron semmit nem teszek ala, hideg idoben egy hidratalo tonikot vagy egy pici hidratalot.

Imadom, hogy szinezett, igy nem hagy feher reteget, raadasul vegre egy szinezett fenyvedo, ami nem narancssarga es nem tul sotet.
Nagyon enyhe fedese van, kb mint egy konnyu fedesu bb krem.

Jol lehet ujrakenni, a masodik, harmadik reteg is ugy nez ki, mint reggel frissen az elso reteg.

38 fokban viszont nem fogok tobbet utcara menni ezt viselve, mert ugy nezek ki, mintha tejet izzadnek, itt bezzeg kijon a fehersege.😆

2 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ