lulley93

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Becca Cosmetics Under Eye Brightening Corrector

Becca Cosmetics Under Eye Brightening Corrector
2021. május 15.

Nagyon sajnalom, hogy megszunik a marka, mert ez a kedvenc “korrektorom”. Idezojel, mert ez nem egy klasszikus korrektor (concealer), hanem szo szerint corrector, vagy nevezzuk inkabb color correctornak. Nem tudom, hogy van-e erre magyar szo.
Csak ket arnyalat van, ami elrettento lehet, de valahogy igazodik a borszinhez.
A vilagosabb egy lazacszinu, suru, szinte szilard balzsamszeru, zsiros tapintasu “krem”. Borre kenve mar nem latszik a rozsaszines arnyalat, csak igazodik a borszinhez. Nincsenek tul sotet karikaim, de egy nagyon picike adag is tokeletesen eltunteti oket. Ha valakinek nem eleg a fedes, siman lehet fole klasszikus borszinu korrektort is hasznalni, probaltam, de nekem onmagaban is eleg.
De amiert lekoroz nalam mindent: semennyire vagy csak a leheto legminimalisabban csikozodik (crease-el) a szemkornyekem, ha ezt viselem.
Aki meg tud, szerezzen be 1-2 tegellyel, en is orizgetek egy bontatlant inseges idokre. Amugy nagyon sokaig eleg egy tegely, es figyeljetek ra, hogy gyorsan visszazarjatok, mert egy ismerosomnek kiszaradt es megvaltozott az allaga (nalam nem).

The Body Shop Cool Daisy Tusfürdő

The Body Shop Cool Daisy Tusfürdő
2021. május 15.

Fogalmam sincs, hogy milyen a szazszorszep illata, de ez nagyon tetszik, bar nem a tipikus illataim koze tartozik. Konnyed, legies illat, a legtobb no szereti az ilyet. Engem nagyon emlekeztet a Rituals Amsterdam kollekcio illatara.

The Body Shop Fresh Raspberry Testvaj Mousse

The Body Shop Fresh Raspberry Testvaj Mousse
2021. május 15.

Nagyon tetszik ez az uj testvaj mousse allag, nem is ertem, hogy miert csak most kezdtek ilyet gyartani. Egy atlagos, inkabb konnyedebb testapolo krem, de nagyon jol hidratal. Igaz, ami a leirasaban van.
Az illata finom, malnalekvarra emlekeztet, eleg edes.

2 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ