lulley93

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2024. május 15.

Vízhiányos és érzékeny a bőröm. Kipróbáltam télen ezt is, meg a rich verziót is. Utóbbi tudott kukacosodni, ennél nem tapasztaltam, viszont a hatásuk eléggé hasonló, így ezt ítélem jobbnak. Basic, pénztárcabarát, irritáló anyagoktól mentes HA szérum, bárkinek ajánlom.

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2024. május 15.

Enyhe rosaceás, vízhiányos bőröm van, így a leírás szerint nekem (is) találták ki. Elhasználtam egy üveggel, olyan egetrengető nyugtatást nem éreztem tőle sem rövid-, sem hosszútávon, de az őszintét bevallva jóideje nem mutatta a bőröm még az enyhe rosacea tüneteit sem. Nem irritált, nem kukacosodott, talán újraveszem, de csodaszernek nem nevezném.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2024. május 15.

Már régóta használom, nagyjából mióta megjelent. Egyértelműen ez a kedvenc arclemosóm. Nagyon tetszik az összetevőlista és más nem habzó lemosókkal szemben ez megfelelően siklik a bőrön. Csak hogy egy példát említsek, a CeraVe krémes lemosója nem ilyen kellemes használatú, egyszerűen olyan, mint hogyha egy hidratálókrémet akarnék a vizes bőrömön elkenni. Ezzel szemben ez a lemosó tényleg nagyon kényelmes, soha nem tapasztaltam irritációt az érzékeny, enyhe rosaceás, vízhiányos bőrömön. Sminket sosem próbáltam vele leszedni, ezt maximum második lemosóként vagy sminkmentes napokon szoktam használni, fényvédőt és más arcápolási termékeket, illetve a bőrön termelődő faggyút tökéletesen eltávolítja. Nem szárítja a bőrt, de nem is hagy rajta semmilyen réteget. Remélem mindig ilyen jó áron marad, mert jó, hogy létezik Magyarországon széles körben elérhető, kíméletes arclemosó.

2 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ