Lulu6

Regisztráció dátuma: 2017. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 20.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Jennifer Lopez Still

Jennifer Lopez Still
2022. június 22.

Egy az egyben Givenchy Ange Ou Demon Le Secret EDP.
Van egy összetevője, mint a drágább verziójánál, amit sajnos az orrom nem tolerál, de összességében egy nagyon szépen összerakott illat.

Rude Cosmetics Gimme Glitter Liner

Rude Cosmetics Gimme Glitter Liner
2022. január 4.

Szép, de egy kicsit könnyen elkenődik.

Valentino Donna Rosa Verde EDT

Valentino Donna Rosa Verde EDT
2021. április 28.

Annyira vártam, hogy kipróbálhassam és most sírok. :( Imádom a könnyű, friss, cirusos illatoka, de sajnos sokuk férfiassá válik a bőrömön leszáradáskor. Egy kicsit olcsóbb árkategóriában eddigi kedvencem volt a Moschino - I love love, de szerettem volna valami újat.
Sokat próbálgattam, de az utóbbi próbánál le kellet mosnom a csuklómról. Valószínűleg a maté tea miatt az én orromnak borzasztó keserű, már inkább kaporra hajaz. :( Sajnos a kívánságlistából kikerült. Pedig a többi illatjegy nagyon tetszett volna. Mindig elcsodálkozom, hogy milyen sokféle képpen érezzük az illatokat. A most tesztelt 3 illat közül a legrosszabb értékelésű tetszik a legjobban. :)
A tartósságával nem lenne baj, az üvege is szép, de nekem ez így csak 3 csillag.