Lulucifer

Regisztráció dátuma: 2020. március 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2020. március 12.

Ez a világ legjobb hajpakolása!!! Nekem alapjáraton nagyon gyenge, folyton töredező, kevéske hajam van. Sokat nézegettem az oldalakat, hogy mégis mi lehetne az a termék amely majd kissé helyrerakja. Aztán az itt olvasott pozitív kommentek hatására úgy döntöttem hogy elmegyek egy fodrászkellékes boltba és kipróbálom. Az ára 1000ft körül volt, ahhoz képest hogy milyen sok van benne, nagyon olcsó. 2 éve használom, és még mindig nem fogyott el, pedig van hogy sokat szedek ki belőle. Én úgy szoktam, hogy megmosom a hajam először samponnal amit lemosok, akkor utána kissé kifacsarom hogy szárazabb legyen, és utána végigkenem a lattet a hajamon. Imádom az illatát is! Rajtahagyom kb. 3 percig, utána jó alaposan lemosom csak vízzel. Tökéletesen puhává, illatossá, és hidratálttá varázsolja a hajat! Egyszerűen imádom!!!

Fergestic Ezüstkolloidos Krém

Fergestic Ezüstkolloidos Krém
2020. március 12.

Számomra ez egy hatalmas csalódás volt. Azért adok neki 3 csillagot, mert valószínű mások bőre bírta volna. De az enyém rákenés után iszonyúan feldagadt, viszketett. Rendkívül kellemetlen allergiás reakciót váltott ki valamely összetevője, és az arcom három napig csúnya piros volt.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2020. március 12.

Én egyszerűen imádom az intenzív cseresznyés illatát! Kicsit folyékonyabb mint a normál társai (mindet próbáltam már), de talán ez vált be a legjobban. Tökéletesen hidratál, szép fényessé teszi az ajkakat, jó illatú. Kicsit drága, de hónapokig elég.