Lulufej

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

IT Cosmetics Confidence In A Gel Lotion

IT Cosmetics Confidence In A Gel Lotion
2019. szeptember 26.

UPDATE: Sajnos hosszútávon nem hozta a tőle várt eredményt... nagyon hamar átfényesedik vele a a zsírosodásra hajlamos bőröm. Éjszakára használgatom ezért. Talán jobb választás lehet normál, vagy szárazabb bőrre.

Néhány hete használom ezt a hidratáló krémet és eddig nagyon szeretem. Könnyű és szinte azonnal beszívódik. Teszi a dolgát. Van ára, de viszonylag sok a termék, illetve külön köszönet a pumpás csomagolásért.

MAC 170 Synthetic Rounded Slant Brush

MAC 170 Synthetic Rounded Slant Brush
2019. szeptember 12.

Egy éve van meg nekem ez az ecset. Amikor megláttam azonnal beleszerettem, mert csodaszép a kidolgozása, majd mikor a kezembe fogtam, akkor elhatároztam, hogy ez kell nekem, mert kézre esik és pihe-puha. Sokáig használtam a MAC Studio Fix Fluidjával, de... Jajj, nagyon gyorsan megszívja magát az alapozóval és számomra rémálom a tisztítása. Más fórumon olvastam mindenféle tanácsokat (babaolaj-sampon, mosogató folyadék... stb.), de sajnos nekem egyik sem vált be. Megkeményedtek a szőrszálak, már nem is tudok szépen dolgozni vele... Annyira sajnálom. Ha valakinek van jó tippje a tisztítására, azt szívesen fogadom. Viszont nekem így csak 3 csillagot ér.

Eyeko Black Magic Mascara Drama & Curl

Eyeko Black Magic Mascara Drama & Curl
2019. szeptember 3.

Hát, valamiért nagy reményeket fűztem hozzá és az utazó méretet megvásároltam...de semmi extra sajnos. Megemeli ugyan a pillákat, de nekem nem dúsít, sőt kicsit összetapadnak a szálak és így kevesebbnek tűnik. Egyébként tartós, nem potyog és maszatolódik a nap folyamán, de felvitelnél nem árt az óvatosság.