Lulufej

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

MAC Stack Mascara

MAC Stack Mascara
2022. augusztus 1.

UPDATE: Megvettem a teljes kiszerelést és lassan ki is fogyok belőle. Egy csillagot vissza kell vegyek tőle, mert a szemhéjamon kenődik, leginkább az extrém melegben tapasztalom ezt, az meg így nyár idején egész sokszor fordul elő. Tartom magam ahhoz, hogy nagyon szép pillákat csinál, de így azért van egy kis diszkomfort érzetem tőle.

Egy Sephora rendelés mellé kaptam ajándékba egy tesztert ebből a spirálból. Én nagyon szeretem a MAC In extreme dimension-jét, az egyetlen gondom vele, hogy bár csodálatos pillákat csinál, akkora bumszli applikátora van, hogy nekem nehéz vele úgy dolgozni, hogy ne kenődjön el a festék. Nos, ez a spirál hozza azt, amit az IED, csak sokkal élhetőbb a keféje. Ugyanaz az agyag, ugyanúgy van az elején egy kis buzogányszerű kialakítás, amivel a legapróbb pillákat is el lehet érni, csak a formája más - kifelé vastagodó.
Szépen lehet rétegezni: egy felvitellel teljesen természetes a hatás, aztán pedig egyre drámaibb. Nem kenődik fel a szemhéjamra, nem potyog és egész nap szépen tartja magát, minimális fakulás észlelhető nap végére.
Biztos vagyok benne, hogy megveszem a teljes kiszerelést... mondjuk az ára azért gondolkodóba ejt. :)

Indeed Labs Hydraluron Volumising Lip Treatment

Indeed Labs Hydraluron Volumising Lip Treatment
2022. augusztus 1.

Hát kiszerelését tekintve nem valami nagy, az árához képest. Ugyanakkor szerintem ez egy kiváló ajakápoló. Sok terméken vagyok túl a kategóriában, de ez kimagaslik a többi közül, mondom is miért: amikor ajakápolózok, akkor sokszor azt érzem, hogy ideig-óráig puha a szám, de aztán valamiért kiszárad és válik fel róla bőr. Ez nem olyan. Ez egy átlátszó, kicsit zselés anyag. Általában este, lefekvés előtt szoktam bekenni vele a szám, reggelre szépen beszívódik és pihe-puha párnás lesz tőle az ajkam, sőt, ez egész sokáig kitart, bár általában reggel újra kenem. Nem hagy kifejezetten ragacsos érzést maga után és ad egy szép fényt a számnak. A dúsításról nem tudok nyilatkozni - nem gondolom, hogy olyan sokat tudna módosítani egy krém, vagy még nem használom elég régen hozzá. Minden esetre szépen teszi a dolgát és kellemes viselet. Miután használom, hagy egy kellemes hűsítő érzést maga után, de nem bizserget, vagy csíp. Lehet, hogy hosszútávon is részese lesz a készletemnek.

Purito Oat-In Calming Gel Cream

Purito Oat-In Calming Gel Cream
2022. július 29.

Kiváló kis krém ez. Már a harmadik dobozzal vásároltam meg és a férjemmel közösen használjuk. Én jelenleg csak estére használom és kiválóan működik együtt a rutinom többi alkotóelemével. T-vonalban zsírosodik a bőröm, de amikor ezt használtam nappal, akkor sem volt gond, nem fénylett át a bőröm. Jól lehet rá sminkelni is. Jók az összetevői és a kiszerelése is. Szeretem és ajánlom is.