Lulufej

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. március 18.

Hihető a hype körülötte. Valóban nagyon szép pillákat varázsol. Tartós, nem potyog, pereg és maszatolódik. De! A Maybelline the Falsies Lash Lift spirálja (ezüst, lila kupakkal) semmivel sem rosszabb, sőt talán egy kicsivel dúsabb pillákat csinál. ;)

Too Faced Born This Way Super Coverage Multi-Use Sculpting Concealer

Too Faced Born This Way Super Coverage Multi-Use Sculpting Concealer
2020. szeptember 12.

Van egy igen erős ellenérzésem a Too faced márkával kapcsolatban, de olyan sok jót hallottam erről a termékről, hogy végül hosszas hezitálást követően csak beruháztam egyre... és de jól tettem. Kezdjük ott, hogy iszonyat mennyiségű terméket kapunk és nem kell sok belőle, hogy működjön, szóval elég sokáig ki fog tartani.
Szépen fed és természetesnek érzem a végeredményt, pedig vannak gondok a szemem alatti zónával rendesen. Én egy 217es MAC ecsettel szoktam bedolgozni, majd az ujjaimmal még egy kicsit betapogatom.
Hosszan fenn marad, nem jellemző, hogy mászkálna. Szemüveggel is próbáltam és bár látható volt egy kis kopás az orrnyeregnél, nem hagyott maga után trutyit, valamint az ujjammal egy kicsit eldolgoztam és már észre sem lehetett venni.
Az egyik legszuperebb korrektor, amit valaha próbáltam.

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2020. április 11.

Mindegyik, drogériában elérhető és hasonló árkategóriában lévő szárazsampont kipróbáltam már és a következőkre jutottam: 1) ez a legeslegjobb 2) vajon egy drágább mit tudhat, amit ez nem.
Rettenetesen gyorsan zsírosodik a hajam, naponta nyilván nem akatom mosni. Ha ezt alkalmazom 1, akár 2 nappal tovább vállalható a frizurám. Különösen azért imádom, mert amikor látványosabb a lenövésem, kiválóan elfedi. Újravevős!!!