lumen

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Amore Pacific Ryoe Jayangyunmo Sampon

Amore Pacific Ryoe Jayangyunmo Sampon
2018. július 13.

Kifejezetten meglepett ez a kis sampon. Eloszor is az illata. Hasznaltam mar elotte is gyogynovenyes samponokat, de ennek nem volt az a tipikus illata. Gyogynovenyesnek, gyogynovenyes, de egy kicsit mas, fura, nem a kedvcenc illatom, de nem is olyan budos, mint a Dr. Chen fele sampon. A masik, ami meg meglepett, hogy egeszen jol habzik, ami nem jellemzo a hasonlo termekekre, nagyon kellemes volt hajatmosni vele, oblitesnel is ereztem, hogy tetszeni fog a vegeredmeny. A fejboromet nagyon jol tisztitotta, a hajam pedig konnyed es selymes. Nem neheziti, nem fullasztja a fejbort. Viszont semmikepp sem szabad kihagyni a balzsam vagy a hajvegapolo hasznalatat! A hajmosast most ki tudtam tolni 4 napra, ami azert nem rossz. A korpasodason is segitett :D

Benton Arclemosó Hab

Benton Arclemosó Hab
2018. július 13.

Mintat rendeltem belole, ami kb. 4-5 alkalomra elegeno. Jol tisztit, de hasznalat utan olyan erzes, mintha szappannal mostam volna arcot, ami nem igazan tetszett, szamomra a COSRX ph semleges arclemosoja minden teren veri ezt a termeket. Persze azt is figyelembe kell venni, hogy minden bor mas igy ami nekem nem valik be az masnak lehet egy fonyeremeny.

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)
2018. július 13.

Nagyon joleso plusz kenyeztetes az arcapolasi rutin legvegen. Csak hatradolsz a maszkban es relaxalsz mikozben a maszk dolgozik. Az apro mimikai rancomat szepen feltoltotte, remekul hidratal, bar a vegyes boromnek szerintem hetente 1-2 alkalommal boven eleg, mert tobb alkalom mar sok lenne a boromnek. Miutan elhasznaltuk a maszkot, a tasakban levo maradekot erdemes felhasznalni. :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ