lumena

Lumena the make up cat
Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lumena the make up cat
Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

MakeUp Revolution Aqua Seal Liquid Eye Primer

MakeUp Revolution Aqua Seal Liquid Eye Primer
2019. augusztus 1.

Nem azért vettem meg, hogy alapnak használjam. (Próbáltam úgy is, nekem ilyen formában nem vált be) Az ecseteket benedvesítem vele és így viszem fel a szemhéjpúdert. Erre tökéletesen működik, nagyon intenzívvé és élénkké teszi a színeket. Tusvonal húzására is használom, összeverve szemhéjpúderrel. A segítségével gyakorlatilag bármilyen színű tusom lehet könnyedén. Ezért nagyon szeretem, így jár az öt csillag.

Paula's Choice Smooth Finish Conditioner

Paula's Choice Smooth Finish Conditioner
2019. február 22.

Nem nehezíti el a hajam, de szép puha lesz tőle. Még az erősen igénybevett hajvégeim is. Kiszáradt fejbőrre is szoktam felvinni egy keveset, akkor sem zsírosodik hamarabb. Az eddigi illatanyagmentes balzsamok közül ez vált be a legjobban, elég kiadós, nem kell belőle sokat felvinni a hajra, jól eloszlatható.

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette
2019. január 10.

Vannak benne színek, amelyek nagyon jól teljesítenek, pl. a legsötétebb és a legvilágosabb árnyalat (az a két árnyalat, ami a többire merőlegesen kapott helyet). A világos csillámosak is egész kellemesek. A többit porol, nagyon hasonló, sokat kell építgetni, ha drámai hatást szeretnénk elérni vele. Lehetnének pigmentáltabbak. Összességében szeretem, és nagyon sokszor használom, de annyira eltérő a szemhéjpúderek minősége, hogy ezért csak egy hármast tudnék adni rá. Kísérletezésre, kezdőknek, vagy ha beleszeret valaki a világos színeibe, akkor érdemes lehet megvenni. Egyébként lehet jobbat is találni nála.