lumitaivas

Regisztráció dátuma: 2014. április 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Paula's Choice Calm Redness Relief Toner Normál/Száraz Bőrre

Paula's Choice Calm Redness Relief Toner Normál/Száraz Bőrre
2018. július 20.

Csodaszer vízhiányos, sérült védőrétegű, extra érzékeny bőrre.
Halmozódtak a fent említett problémáim, ezért megvettem (a szérum társával együtt). Nem akartam elönteni az extra érzékeny bőrömet hatóanyagokkal, ezért először csak a szérumot használtam pár napig. Javulás volt, de nem drasztikus.Utána bevezettem ezt is a rutinba. Egyik este beleütögettem akezemmel az arcomba 3 réteget belőle. Mire reggel felkeltem az öszes pirosság, irritáció és száraz húzódó érzéák elmúlt. Ez egy hónapja volt, azóta is hidratált, szép bőrképem van. Soha nem fogom abbahagyni a használatát.

Balea Olajos Tisztító Fluid

Balea Olajos Tisztító Fluid
2015. május 18.

A sminket nem szedi le, de olcsó alternatíva ha az ember szeretne magának egy kis arcmasszázst adni, és nem akar drága arcmasszázs krémet venni! Dicséret jár azért, hogy nincs benne illatanyag.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. május 18.

A minősége remek a maga műfajában, de egy olyan dehidratációra hajlamos bőrt, mint az enyém, szárít (mint minden micellás víz, pontosan a micellák miatt). Egy hétig használtam, mikor olyan száraz foltok voltak az arcomon, hogy arcápoló olaj sem tüntette el őket. Mostantól úgy fogom használni, hogy rögtön megmosom utána az arcom, és remélem úgy nem fog szárítani.

Azért nem kap 5 csillagot, mert egy "csodaszer kategóriás" termékbe nem fér bele, hogy bármilyen bőrtípust is szárítson.

Megjegyzés: nagyon érzékeny a szemem-bőröm még sem nem irritált egyáltalán