luna95

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2019. május 14.

Hát sajnos nem volt egy bejövős termék. Igen tudom, hogy nem egy terméknek kell "csikorgóan" tisztává varázsolni az ember bőrét, de ez nem sok semmit csinált első lépésként sem, Valamennyire elkezdte leszedni a spirált de inkább csak szétmaszatolta és a háromnegyede így is rajta marad.Arról beszélve, hogy rettentő gyorsan fogy és a felénél még a pumpa is elromlott.....ennyi pénzért egyáltalán nem éri meg.

Tindigo Bright & Beautiful Anti-Aging Serum 20% MAP

Tindigo Bright & Beautiful Anti-Aging Serum 20% MAP
2019. április 10.

Sajnos semmit sem csinált ez a termék a bőrömmel.Semmi gyulladáscsökkentő, folthalványító hatása nem volt rajtam.A gyulladt aknék semmivel sem múltak el hamarabb ,pedig minden reggel használtam normál mennyiségben.Az áráról pedig ne is beszéljünk, ennyi pénzért ez a tudás 0.Ha teljesítette volna az elvárakat illetve azt amit hirdet akkor az árral nem lenne problémám,de így egy forintot sem ér.Sajnálom...Egyetlen előnye volt hogy nem kellett hűtőben tárolni

Lixirskin Vitamin C Paste

Lixirskin Vitamin C Paste
2019. március 15.

Szuper kis termek borzalmas illattal
Minden reggel sajnos nem tudom hasznalni ido hianyaban de hetvegen kotelezo elem.Szuper tapintasu es iszonyu puha es feltoltott lesz utana a borom.
Enyhen nedves arcborre viszek fel kb egy babnyi mennyiseget majd 10 per utan lemosom.Az illalat pedig nagyjabol loszaghoz tudnam hasonlitani iszonyatos....de nem von le az ertekebol