LUNACICA

Regisztráció dátuma: 2020. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Armonia Helix Active Öko Csiga Arckrém

Armonia Helix Active Öko Csiga Arckrém
2022. november 2.

ZSENIÁLIS!!! Imádom,nagyon jó krém,minden szérummal kompatibilis,csodásan használ. Egyszerűen imádom,nem tudok rá negatívumot írni,minden amit ígér a termék,azt teljesíti is! Drága,de takarékos,nagyon sokáig kitart,a kiszerelés nagyon praktikus és higénikus. Én használom hozzá a szérumot is.Egy-két hét után már láthatóak a jelei,hogy milyen jó krém!

Armonia Helix Bőrépítő Ránctalanító és Pigmentfolt Csökkentő Arcszérum

Armonia Helix Bőrépítő Ránctalanító és Pigmentfolt Csökkentő Arcszérum
2022. november 2.

Zseniális!!! Imádom,nagyon jó szérum,minden krémmel kompatibilis,csodásan használ.Egyszerűen imádom,nem tudok rá negatívumot írni,minden amit ígér a termék,azt teljesíti is! Drága,de takarékos,nagyon sokáig kitart,a kiszerelés nagyon praktikus és higénikus.

Eveline Skin Care Expert Snail Slime Regeneráló Arckrém

Eveline Skin Care Expert Snail Slime  Regeneráló Arckrém
2022. november 2.

Update: mióta új csomagolása lett valami megváltozott benne,mert ragadós nehéz krém lett.Sajnálom,kár érte! :(

2021.06. Ahhoz képest,hogy milyen olcsó krém nagyon jó minőségű,és hatásos. Kellemes illata és állaga van,könnyen beszívódik,minden szérummal amit eddig használtam kompatibilis,és nem kukacosodik. Gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után, jól hidratálja a bőrt, kellemes puha tapintású lesz tőle a bőröm,és az apróbb ráncokat is jól halványítja. Már elhasználtam belőle egyet ,biztosra akartam menni az értékelésemmel,hogy ne pár napos tapasztalatomat osszam meg,szóval hosszú távon is tudja biztosítani ezeket a tulajdonságokat. :)