LUNACICA

Regisztráció dátuma: 2020. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Spirit of White Vanilla EDP

Spirit of White Vanilla EDP
2021. július 23.

Vásárlás előtt nem tudtam mire számítsak,mert online vásároltam,de nagyon kellemesen csalódtam.Először megijedtem,mert a felfújás után nagyon erős intenzív illata volt,és nyárra nem szeretem az ilyen intenzív illatokat,de aztán 10-15 perc eltelte után már egy nagyon kellemes,könnyed vaníliás virágos illat maradt,ami legnagyobb meglepetésemre,még este is érezhető volt,sőt másnap reggel még a hajamon finoman még mindig érződött az illata. Szóval nekem nagyon bejött ez az illat. :)

Sundance Napkrém Arcra és Dekoltázsra FF30

Sundance Napkrém Arcra és Dekoltázsra FF30
2021. július 23.

Pár hete vásároltam,eddig még csak pár alkalommal használtam,de megvoltam vele elégedve,nem lett zsíros tőle az arcom,azt nem mondhatom,hogy olyan volt érzésre,mintha semmit sem kentem volna az arcomra,de szerintem ár-érték arányban megállja a helyét.Illata kellemes tipikus naptej illat,de nem zavaró,a felkenés után egy kis ideig érezni,aztán én már nem is éreztem. A kiszererése nekem nagyon tetszik,mert elfér a táskámban,így ha kell bármikor újra tudom kenni vele az arcomat.

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2021. július 23.

Pár hete vásároltam azóta használom,ha napra megyek és nagyon megvagyok vele elégedve,úgy érzem sokáig tart ,persze evés-ivás után újra fel kell kenni,de ez minden ajakápolóra igaz. A terméknek nincs semmilyen íze,így aki esetleg nem szereti,ha íze van egy ajakbalzsamnak az is bátran használhatja. :) Hidratálása nem 100%-os,de nem is erre a célra vásároltam.