Lunacska

Regisztráció dátuma: 2012. november 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. november 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Revolution Precious Stone Shadow Palette

Revolution Precious Stone Shadow Palette
2019. december 23.

Szuper hideg tónusú paletta, a középső sorban lévő színek textúrája nagyon puha, pigmentált, álomszerű. Igazi felüdülés a rengeteg meleg tónusú paletták után, ha valaki tél színtípusba tartozik, nagyin jól ki tudja hasznalni. Árban verhetetlen a márka, pláne akciósan megéri akár a sorozat összes változatát megrendelni.

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl
2019. december 10.

Túl sok festéket vesz föl, állandóan összekenem a szemhéjamat, csomóssà teszi a pillákat és nem építhető. Sajnos nem jött be.

Babor Grand Cru Maszk+Ampulla

Babor Grand Cru Maszk+Ampulla
2019. november 16.
(!)

Tesztelésre érkezett hozzám a termék, röviden és tömören fogalmazva: beváltja az ígéretét.
Az ampulla tartalmát a leírásnak megfelelően (számomra nem volt egyértelmű pár percig) a maszkba kell juttatni, majd ezután kibontani a csomagolást és kivenni a maszkot, mely addig átitatódott a csodás szérummal.
15 percig volt az arcomon, viragos illata visszafogott, mégis elvarázsol.
A bőrömet hidratálta, feltöltötte, kifejezetten jó érzés 4-6 órával később is. A zacskóban maradt pár csepp szérumból a nyakra és dekoltázsra is kentem picit, pihe-puha lett tőle a bőröm.
Nekem nagyon kellemes volt a használata, nem irritálta az érzékeny bőrömet és a szememet, sokáig érződik a hidratáló hatása.

Update: másnap vettem észre, hogy mennyire egységes a bőrképem, minden pirosság eltűnt. Más terméknél nem tapasztaltam hasonlót.5*