LunaFlor

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Now Foods Now D-Mannose Por

Now Foods Now D-Mannose Por
2018. október 18.

Upgrade: Valamivel több, mint egy hónapja használom, nem újult ki a felfázásom, nem is jelentkeztek tünetek. Úgyhogy nagyon boldog vagyok, megtarthatja az 5 csillagot. Semmilyen mellékhatást nem tapasztalok, ez is extra előny. Felváltva használom a Now és a Fit+Vital termékét, mindkettő beválik, de utóbbiban vannak segédanyagok, ezért aki megengedheti magának, az inkább hajtson a Now-ra, az csak az, amire szüksége is van a szervezetnek. Persze utóbbit célirányosan és könnyen fel lehet lelni, de a Now-nak is jó lelőhelye pl. a Biobarát biobolt hálózat, és más bioboltokban is láttam már, szóval mindazok, akik ezzel küzdenek itt tudnak lecsapni rá. Egy próbát mindenképp megér. Nekem eddig bevált. :) És jobb, mint az antibiotikum profilaxis.

Most ajánlotta az orvos a legutóbbi felfázásomra, amit csak két antibiotikum-kúra volt képes kivinni belőlem. Még csak megelőlegezetten adom meg neki az öt csillagot, mivel nem tudom, hogy hosszú távon működik-e, de amit hallottam róla, az alapján szuper termék. Később, ha elégedett vagyok, ha nem, upgradelem. :)

Alverde Rose Tinted Highlighter

Alverde Rose Tinted Highlighter
2018. április 21.

Imádom, annyira természetes hatást ad, hogy még sminkértő szemmel is nehéz kiszúrni, pl. saját bőrön, mégis megvan benne az az extra szépítő hatás, ami olyan "a saját bőröm, csak jobb" érzést kelt, így abszolút megfelelő a kifinomult és visszafogott, vizsgázós-tárgyalós sminkekhez is.

Lovely Holo Lips

Lovely Holo Lips
2018. április 4.

Nekem nagyon bejött, bár még egész napos futamidőre nem teszteltem. A Unicorn Paradise árnyalatot vettem meg, mivel nagyon vadásztam egy kék rúzsra: sajnos emellett rettenetesen sárgának tűnnek a fogaim, így annyira nem szexi. Plusz az árnyalat nem éppen hétköznapi. De ezt is tudtam, amikor megvettem, ez is volt a lényeg, hiszen alkalmakra viszont egészen biztosan meg lehet vele vadítani egy szettet. Eddig lilás és pink színek fölött teszteltem itthonra, azokkal nagyon vadító volt, tehát ha az ember lánya kitapasztalja, jó kis rock-faktor darab lehet belőle. Szerintem.