Lunalaluna

Regisztráció dátuma: 2017. december 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 17.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer
2021. május 15.

Szeretem, Cult Beauty-ról vettem. Nem irritál, ápol. Várandósság alatt küzdöttem az illatával. Jobb lenne, ha nem lenne benne parfüm, de szerencsére más gondom nincs vele, kicsit trópusi érzetet is ad. Én összekeverem az alapozóval és nem előtte kenem fel, így jobban bevált, mert így kisebb a fedése és természetesebb.

Benton Snail Bee Ultimate Hydrogel Eye Patch

Benton Snail Bee Ultimate Hydrogel Eye Patch
2021. május 15.

Csodát nem szabad várni tőle, viszont a reggeli rutin kiváló része lehet, ha ápolt szemkörnyékkel szeretnénk elindulni, mert azért szebbé teszi a bőrt. Én például nem tudok szemkörnyék ápoló készítményre sminkelni, ezt a problémát ez a tapasz megoldja. Nem találtam még ennyire szép összetevős tapaszt, mindegyikben van parfüm (hihetetlen), és ráadásként még peptidet is tartalmaz. Más ilyen termékhez képest ez kevésbé csúszkál. Újrarendelős.

Isntree Aloe Soothing Toner

Isntree Aloe Soothing Toner
2019. december 5.

Vizes állagú, jól felszívódó toner, amely semmilyen irritációt nem okozott. Észrevehetően selymesebbé vált a bőröm tőle a Tia’m Snail & Azulene Water Essence használatával együtt. Szórófejes flakonba tettem és szerintem nem érdemes áttörölgetni vele az arcot, hanem inkább rá kell fújni és bepaskolni.