Lunalaluna

Regisztráció dátuma: 2017. december 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 17.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Isntree Aloe Soothing Toner

Isntree Aloe Soothing Toner
2019. december 5.

Vizes állagú, jól felszívódó toner, amely semmilyen irritációt nem okozott. Észrevehetően selymesebbé vált a bőröm tőle a Tia’m Snail & Azulene Water Essence használatával együtt. Szórófejes flakonba tettem és szerintem nem érdemes áttörölgetni vele az arcot, hanem inkább rá kell fújni és bepaskolni.

Isntree Sensitive Balancing Thermal Toner

Isntree Sensitive Balancing Thermal Toner
2019. november 25.

Könnyed, vizes állagú, gyorsan felszívódó toner, amit szórófejes flakonba öntve használok. Semmi irritációt nem okozott az érzékeny bőrömön. Más tonerrel együtt szoktam használni. Reggelre is tökéletes smink alá.

Innisfree Soybean Energy Oil

Innisfree Soybean Energy Oil
2019. május 28.

Mintát próbáltam, de már rendeltem is belőle, igaz nem teljes kiszerelést, hanem 10 db-os mintát. A szemem alá kenem, mert nagyon száraz, hiába rétegzem rá este már mindenfélével. Ezt reggel nagyon jól ki tudom használni, mert ápol napközben és sminkelni is lehet rá. A szemránckrémen csúszkál a korrektor, annyira utálom, de ezzel az olajjal megoldódik a probléma, csak érkezzen meg a rendelésem.Láttam, hogy van benne parfüm, ami szerencsére nem irritálja a szemem.

Már teljes kiszerelés is megvásároltam, töretlen a szerelem. Az egész arcomra és nyakamra is kenem esténként. Nem kell aggódni, nem zsírosítja a bőrt, pedig kombinált bőrtípusom van. A szemem alatti karikákat véleményem szerint halványította, de mindenképp kipihentebbé teszi a tekintetem és egyáltalán nem száraz már itt a bőröm.