Lunalaluna

Regisztráció dátuma: 2017. december 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 17.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Innisfree Soybean Energy Oil

Innisfree Soybean Energy Oil
2019. május 28.

Mintát próbáltam, de már rendeltem is belőle, igaz nem teljes kiszerelést, hanem 10 db-os mintát. A szemem alá kenem, mert nagyon száraz, hiába rétegzem rá este már mindenfélével. Ezt reggel nagyon jól ki tudom használni, mert ápol napközben és sminkelni is lehet rá. A szemránckrémen csúszkál a korrektor, annyira utálom, de ezzel az olajjal megoldódik a probléma, csak érkezzen meg a rendelésem.Láttam, hogy van benne parfüm, ami szerencsére nem irritálja a szemem.

Már teljes kiszerelés is megvásároltam, töretlen a szerelem. Az egész arcomra és nyakamra is kenem esténként. Nem kell aggódni, nem zsírosítja a bőrt, pedig kombinált bőrtípusom van. A szemem alatti karikákat véleményem szerint halványította, de mindenképp kipihentebbé teszi a tekintetem és egyáltalán nem száraz már itt a bőröm.

Too Faced Sweet Peach Creamy Peach Oil Lip Gloss

Too Faced Sweet Peach Creamy Peach Oil Lip Gloss
2019. május 18.

Pure peach árnyalatot rendeltem meg, tökéletes szín, viszont csúszkál sajnos. 5 csillagot azért adtam neki, mert gyönyörű az árnyalat, mostanában párszor melléfogtam és tetszik az illata. Sajnos allergiás lettem rá :((( Néha merem csak feltenni max. 1 alkalomra. Fogalmam sincs melyik összetevő a ludas, de csúnyán elbánt velem.

TIA'M Snail & Azulene Water Essence

TIA'M Snail & Azulene Water Essence
2019. május 17.

A Purito csigás szérumomat leváltottam miatta, de nem bántam meg. Mindkettő jól működött/működik nálam, csak valahogy ezt jobban be tudtam illeszteni a rutinomba, illetve a kamillát nagyon szeretem. Én nem érzem nyúlósnak, pedig jó magas a nyáktartalma. Ha előtte nem pakoltam magamra semmit, akkor gyorsabban, ha megelőzte már valami, akkor picit lassabban szívódik be. Olyan finom illata van, pedig nincs benne illatanyag, de engem nem a kamillára emlékeztet. Gondoltam beleteszem szórófejes flakonba, de felesleges, mert ahhoz túl konzisztens.