Lunann

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2019. február 15.

Sosem volt korpás a hajam, de amióta ezt a sampont használom, vállalhatatlan a hajam a második napon, felgumizni meg egyenesen lehetetlen, olyan korpás az egész fejborom. Ugy döntöttem ma kidobom, pedig meg félig van a nagy kiszereles. Borzalmas.

Ebelin Intensive Care Acetonmentes Körömlakklemosó

Ebelin Intensive Care Acetonmentes Körömlakklemosó
2018. június 21.

Először utaltam, mára megszoktam es szeretem. Teljesen mas állagú, mint a sima társa es a többi. Olajos, mintha a körömágy ápolóval kenegetnem a kormom, nagyon fura. Szerintem nem sok értelme van az olajos funkciónak, mert lemosas után ha egyből ujra lakkozni szeretnek, úgyis über zsirtalanito kézmosás jön...es akkor mar potya az olaj. Nem veszem ujra.

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték
2018. február 27.

Lassan egy éve festem ezzel a hajam. En Németországban elek, igy kellett valami mas alternatíva az otthoni festekem helyett. Próba szerencse gondoltam, hat kipróbáltam. Imádom. Gyönyörű fényes a hajam, nem roncsol. Bar ősz hajszalaim nincsenek, igy tökéletes a fedese. En a Wilderbeere es Intensivrot árnyalatokat keverem, igy kapom meg a tökéletes szint es elegendő mennyiséget, amit egy festés alatt felvesz a hajam. Nem irritálja a fejborom, de beszámolni ezt is nagyon rossz. Az ara magyon kedvező, ami nem megy a minőség rovására itt sem (1-2 dm sajat márkás termek kivételével eddig mindennel tökéletesen meg vagyok elégedve). Es nem elhanyagolható szempont szerintem, hogy a márka nem kísérletezik állatokon! :)

Az első hozzászóló ertekelesehez annyit szeretnek hozza tenni, hogy az “extrém” szinvaltozas szerintem egyik otthon használt márka es festékkel sem kivitelezhető. Szőkebol barna... hat. Ilyenkor jobb a fodrász. Nem érzem jogosnak emiatt a festek lepontozasat.

Nekem max csillag :)