Lunita

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Gliss Kur Tápláló Olaj Folyékony Hajvégápoló (régi)

Gliss Kur Tápláló Olaj Folyékony Hajvégápoló (régi)

2014. október 3.
Éééés... a kör bezárult:) ajándékba kaptam meg,amúgy elég drága. Én bevallom töredelmesen, tartottam egy hosszú leállást a "káros cuccokról", nem mondom,hogy nem használt,mindenképp tanulságos volt, mindenesetre az elmúlt 2 hónapja mégis újra olyan tőle a hajam,mint az álom. 4p az ára miatt.

2013. szeptember 10.
Rengeteget elhasználtam belőle,addig jónak is tűnt,de nem értettem,hogy mindig törik a hajam. A róla való leállás valami brutális volt..majd' 10 cm eltört a hajamból szinte egy pár hét leforgása alatt. :((
Az illatát szerettem és sokáig elég volt,nem ragacsozott,de a többi dolog levon ezekből is, ezért kap csak ennyit. 3p

Clean&Clear Exfoliating Daily Wash

Clean&Clear Exfoliating Daily Wash
2014. október 3.

Kaptam egy flakonnal, egy használat után (sógornőm),mivel neki nem tetszett az illata.
Hát,mit ne mondjak,annyira nekem sem,de legalább nem büdös kategória. Szárítani azt nagyon jól tud, én reméltem titkon a mikroszemcsékről,hogy beválik,de még zsírosabb lesz 2 hét alatt tőle a bőr, így ennek fele se tréfa témában befejezte nálam a pályafutását, viszont pattanásos hátra alkalmi használatra elmegy (másik "szerencsés" nőrokon :))

Cien Refreshing Facial Toner Lotus&Silk

Cien Refreshing Facial Toner Lotus&Silk
2014. október 3.

Közepesnek mondanám. Eléggé alkoholos,és már így ősszel nem igazán lettünk jó barátok, érzkenyít egy picit. Megmarad nyárra,mindenesetre takarékos,de csak ennyit tudok neki adni,mert a jóillat magában nem pótolja,hogy szárít.

4 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: étkezési zsírsavak magnéziumsói.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: cellulóz por

Vegetable Fat EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott