Lunora

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2019. június 4.

Szükségem volt egy jó vörös rúzsra. (Mondjuk melyik nőnek nem?) És hát szembe jött velem, nem maradt más hátra minthogy kipróbáljam. Nekem bevált azt kell, hogy mondjam tetszik. Jó a szín, a textúra és nem annyira szárít mint a legtöbb ehhez hasonló termék. Meglepően könnyű,sokszor megfeledkezem arról, hogy van a számon valami. Egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy ha eszel lejön. De ezt is szépen teszi, és folyamatosan kopik.

Lovely Mousse Matte Ajakrúzs

Lovely Mousse Matte Ajakrúzs
2019. június 4.

Annyira tetszik az illata. Alapjáraton a krémes rúzsokat nem szeretem mert mindig az az olcsó drogériás/parfümös illatot/szagot érzem meg rajtuk és ez elveszi a kedvem, hogy ilyet viseljek a számon. Azonban ennek az illata, állaga, színe (barna) is nagyon megtetszett, így hát megvettem. Nálam nagy kedvenc lett, úgyhogy emmiatt a darab miatt elkezdtem nyitni a krémes , igazi rúzsok felé. Kitudja a végén még lehet elhagyom a mattra száradókat.

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs
2019. június 4.

Videót néztem róla, ahogy egy csajszi kipróbálja az összes színt és végül úgy választottam magamnak egyből négyet. Nem bántam meg, csak egyedül talán a pirosat ami inkább narancsos árnyalatú, mintsem vörös. Azonban szárít mint mindegyik társa a versenyben, csakhogy ennek jobb ára van. Nekem megérte és nagy kedvenceim. Az applikátor feje igazán különleges kialakítású ami meglepően jól segíti a felvitelt. Egy csillag minusz csak azért mert a tubus színe nem tükrözi a termék valódi színét.