Lushlife

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Lush Argan Pucér Arcápoló Olaj

Lush Argan Pucér Arcápoló Olaj
2019. szeptember 15.

Imadom😍 estenkent szoktam hasznalni az esti arcapolasi rutinom utolso pontjakent igy az ejszaka folyaman tokeletesen betudja szivni a borom es reggelre pihe puha rozsaillatu arcborrel ebredek. Csomagolas mentes es nagyon sokaig eleg. Ennel tobb nekem nem kell megerdemli az 5 csillagot😍

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2019. szeptember 15.

IMADOM😍 nagyon pici mennyiseget szoktam kivenni es akkor nem kot ki a lefolyoban az egesz. Hetente egyszer szoktam hasznalni mert egy erosebb radirrol beszelunk es nem lenne jo a boromnek ha 1-2 naponta hasznalnam plussz az alkohol miatt picit szarit igy nekem a heti 1 hasznalat boven csodat tesz. Hasznalat utan matt es tiszta a borom utanna fujok egy kis arctonikot a boromre majd egy kis arckrem es egyszeruen tokeletes, egyenletes matt bort kapok vegeredmenykent, egy kis termeszetes instafilter 😉😂

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2019. szeptember 15.

IMADOM😍 Nagyon sokaig eleg es meses az illata amit meg napokkal kesobb is erzek a hajamon. Egy kis borsonyi mennyiseget szoktam hasznalni es a vizes hajvegeimbe belemaszirozni majd megszaritani es eszmeletlen jol taplal, nem neheziti el a hajam es nem hagy semmilyen ragacsos erzetet aki teheti az probalja ki! Ha szemezgettek vele de nem tudjatok eldonteni hogy kiadjatok ra ennyi penzt vagy sem kerjetek kis termekmintat a boltban en is igy probaltam ki es beleszerelmesedtem ebbe a termekbe 2 nap mulva mar mentem is vissza es vettem egy tegellyel😂

2 ÖSSZETEVŐ