Lushlife

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Balea Schönheitsgeheimnisse Hajerősítő Sampon Manukamézzel

Balea Schönheitsgeheimnisse Hajerősítő Sampon Manukamézzel
2020. július 18.

Most fogyott el belőle egy flakon, de nem biztos, hogy újra fogom venni. Nekem semmit sem csinált a hajammal, talán gubancosabb lett, ha nem használtam mellé hajbalzsamot. Engem az illata, a csomagolása és az ára fogott meg nagyon. Jól habzik és egész sokáig elég, viszont olyan semmilyen volt, se nem túl rossz, se nem túl jó.

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon
2020. július 18.

Körülbelül két hónapja használom (két hetente 1x-2x). Nem nagyon rajongok a szárazsamponokért, de néha vannak azok a napok amikor egyszerűen a lélek se tudna rávenni, hogy elslattyogjak a fürdőig és megmossam a hajam. Na itt jön képbe a szárazsampon sokfélét használtam már, de ár-érték arányban ez valami tökéletes az összes Balea szárazsamponnal megvagyok elégedve, ezt csak az illata miatt vettem meg és annyira bejött az illata, a hatása és az ára, hogy én ezt egy darabig biztos nem cserélem le. Az illata úgy érződik mintha valami finom parfümöt még rászórtam volna a hajamra, úgyhogy ezért a termékért hatalmas piros pont a gyártóknak.

Lush Candy Cane Fogkrémzselé

Lush Candy Cane Fogkrémzselé
2020. május 5.

Közepesre értékelném, mert rajtam nem gyakorolt túl nagy benyomást. Alapvetően imádom a LUSH termékeket, de a fogkrémzselékért nem vagyok túlzottan oda, jól habzik és nagyon fini íze van, de nem érzem, hogy annyira tisztítana, mint egy sima mezei fogkrém. Tudom, hogy ezt a terméket már nem gyártják mert karácsonyi limitált kiadás volt, de kijött még kb 4 féle fogkrém zselé a piacra, egyik társát sem fogom újra venni, mert szerintem nem éri meg.

2 ÖSSZETEVŐ