lviki

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 14 eladás
Megnézem

Nivea Q10 Power Melt-In Éjszakai Arcmaszk

Nivea Q10 Power Melt-In Éjszakai Arcmaszk
2019. augusztus 8.

Trnd projekt keretén belül tesztelhettem. Nos nekem elég vegyesek a tapasztalataim.
12 alkalomra elég a doboz szerint..hát én nem tudom de én nem kentem óriási vastagságúan. Az illata és a csomagolása csillagos ötös. Gyorsan beszívódik az is biztos. A nyakam és a dekoltázsom szereti. Na de az arcom....olyam mennyiségbem vittem csak fel mint az éjszakai krémem, ennek ellenére másnap reggel kisimult dekoltázzsal és apró pattanásokkal az arcomon ébredrem:/ még örültem is hogy nem kentem vastagon,...akkor hogy neztem volna ki...uh sajnos nem lettunk baratok, bár elegge nivea fanatikus vagyok. Ez most kicsit csalodas. De tény nyakra és dekoltázsra kenve csoda , viszont ezért megvenni nem fogom közel 5000ftert. Sajnos😕

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk
2019. május 13.

Szerintem borzalmas. A dmben a csomagolás megfogott, gondoltam cuki kis cucc es kb az osszes balea maszkot kedvelem így egy probat megert. Mar otthon eloszor sokkot kaptam, amikor az ezüstszínű ragasztószerű valami jött ki a tasakbol.eleg nehezen szaradt, persze kozben eleg viccesen csillogott villogott a fejem de sokáig nem tudtam mosolyogni magamon, mert elkezdett szaradni es huzodott ossze az egesz arcom. Én 10 percig hagytam fent, de brutál módon húzott. Aztan jott a neheze... oke hogy lehuzhato... de ez faaaaj (nem..nem vagyok kényes!!) de azt hittem lehúzom a bőrom is vele egyutt.. (babahajra, szemoldokre véletlenül se menjen ra mert felér egy gyantával siman)... végeredmény : 0 azaz nagy nulla. a cuki csomagolasa miatt kap csillagot es a brutto 8perc joledvert amit a tukor elott toltottem hogy rohogjek az ezust színben pompazo fejemen. Én elkerulom ezt a termeket nagyivben.

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2019. május 13.

Nekem eddig ez az egyik kedvencem a Balea maszkok közül. Szépen mattit, nem irritál, egységes bőrt eredményezett. A lemosasával megküzdöttem egy kicsit, de ez legyen a legnagyobb problémám. Én újravettem❣️