LxndrHrvth

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 11.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Thierry Mugler Aura Sensuelle EDP

Thierry Mugler Aura Sensuelle EDP
2019. augusztus 31.

Amióta láttam, hogy meg fog jelenni, én annyira vágytam erre az illatra, mint még soha semmire! Szeretem az Aurat is nagyon, és a Sensuelle tényleg még finomabb, lágyabb, nincs benne az a kezdeti kicsit szúrós-karcos növény illat.
Gyönyörű az üvege, már csak emiatt is kötelező egy gyűjtőnek beszerezni. Viszont a tartóssága rajtam szinte a nullával egyenlő. Nagyon fáj érte a szívem, és ettől függetlenul 5*, mert nagyon szép alkotás.

Thierry Mugler Angel Eau Sucrée

Thierry Mugler Angel Eau Sucrée
2019. május 24.

Update: jót tesz neki ez a hűvös, kiélvezem, hogy őt használhatom. Egyébként rajtam minden nap kicsit más, megvan benne az anyaillat kettőssége, valami titokzatos, vonzó illat :)
Ma sikerült megszereznem, és milyen jó! Megkövetem magam, amennyire az anyukája nem muzsikált rajtam szépen, ő valami csodafinom! Egyszerre bársonyos, mély, és édes, bújós. Az Angel Muse EdP és EdT rabja is vagyok, illetve az Aura is szerelem, lehet hogy az Angelnek is kellene adnom egy új esélyt.

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2019. május 12.

Éppen ma dobtam ki. Nincs bajom az Yves Rocher-val, a tusfürdőket szeretem, a zöld teás testápolót és a málnás hajecetet imádom, de ez a krém nem csinált semmit a bőrömmel. Azaz igen. Viszketett tőle, ahogy a maszkjától is. Tartogattam pár hónapig, de mindkettőtől megváltam.