lydiadeathtrance

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 26 eladás
Megnézem

Huda Beauty #FauxFilter Foundation

Huda Beauty #FauxFilter Foundation
2019. augusztus 11.

Sajnos nekem sem jött be ez az alapozó. Annyira, de annyira borzalmasan néz ki a bőrömön. Szárít, beleül a ráncokba, a pórusaimat óriásinak mutatja, ráadásul hiába fixálom le a púderjével, ledörzsölődik az egész az arcomról, így utcára ki sem lehet menni vele. Az illata kellemes, de más pozitívuma nincs. A drogériás alapozók nagy része fényévekkel jobb ennél. Sajnos nagyobb körülötte a hype valóban, mint amennyit ér.

Revers Cosmetics Ideal Cover Foundation

Revers Cosmetics Ideal Cover Foundation
2019. március 3.

Pár napja tesztelem ezt az alapozót. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, ami sajnos csokibarna a fehér bőrömön 😥, így ez miatt le is vonok egy pontot. Ezt leszámítva jó kis alapozó, azonnal beszívódik,megszárad, fixálja magát, ezáltal púdert nem igényel és valóban simítja a pórusokat. Egész nap ugyanúgy néz ki a bőrön, semmit nem változik, tartós. Matt, kissé szárít, az illata nem a legjobb. Fedése egész jó, de azért full coverage-nek nem mondanám. Tehát ár/érték arányban abszolút jó, de ahogy említettem, világos bőrre nem ajánlom.

Alverde Gyerek-Fogkrém

Alverde Gyerek-Fogkrém
2019. február 26.

A macis csomagolásút vettem én is magamnak és nagyon szeretem. Jól tisztít, kellemes íze van, a 349 Ft-os ár, illetve összetevő lista is pozitívum. Abszolút elégedett vagyok vele, úgyhogy biztosan újra ilyet veszek, ha elfogy.

1 MÁRKA