lydykee

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gerovital Plant Vitaminos Arclemosó Tej

Gerovital Plant Vitaminos Arclemosó Tej
2013. augusztus 11.

Nekem bejött. Kuponnal vettem először, azóta a negyedik flakonnal használom. Még soha nem volt olyan termék, amit ennyi ideig használtam folyamatosan, főleg nem arclemosó: nekem mind szárított nagyon, de ez nem. Lehet, hogy nem a legkiválóbb az összetevők listája, és próbálok is odafigyelni erre a vásárláskor, de valamiért mindig ennél maradok: ár-érték arányban ezt találtam a legjobbnak.

Balea Pigmentfolt Halványító Krém (régi)

Balea Pigmentfolt Halványító Krém (régi)
2013. augusztus 11.

Szereti az arcom. 4 hete használom, és én látok különbséget az arszínemen: egységesebb, pedig sok elkapart heg díszítette már hónapot óta. De nekem nem csak erre volt jó. Egy hétig nagyon poros, árnyéktól mentes helyen voltunk, és mindenféle ragya kijött rajtam, amit csak el tudok képzelni: ez a krém (mert arclemosón kívül csak ezt használtam) egy hét alatt felére, két hét alatt 10%-ra redukálta őket. Szóval - ahogy más is írta itt - tényleg jó a pattanásokra is. Nagyon sok krémre érzékeny vagyok, de ettől se kipirosodás, se pattanás nem jött ki rajtam. Míg akciós volt, vettem belőle még egyet - na meg azért, mert az itteni DM-ben hogy-hogy nem, de nem lehet kapni. Szóval újravettem, és ajánlom másnak is.

Balea Vital Ápoló Koncentrátum

Balea Vital Ápoló Koncentrátum
2013. július 10.

Tudom, nem az én korosztályomnak szánták ezt a kúrát... De egy hosszabb stresszes időszak után elég nyúzott, táskás, kiütéses volt az arcom, és valami ütőset kerestem. Nem csalódtam: hozta, amit ígért. Eltűntek a kiütések, halványodtak a hegek, és a táskák is eltűntek. Nyilván többet is tudtam aludni, és az sokat számít. :-)
Ami engem meglepett: az illata. Mert igazából az nincs neki. Vagyis én nem éreztem. A teljes felvitt mennyiséget (1 ampulla) nem szívta fel a bőröm, de, mivel minden éjszaka csak ezt használtam, és nappalra a szokásos egyszerű hidratálómat, a felszívódott mennyiség láthatóan elég volt a hatékonysághoz.
Remélem, a közeljövőben nem szorulok majd rá, de ha mégis: én újra megvenném, és másnak is ajánlom.