lylah

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. július 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette
2020. február 13.

A 001 Keep calm & wear gold palettája van meg. Szeretem a nude színeket, a barna amiben csillógós arany van nagyon tutti... első látásra. Azért árérték arányban többet vártam volna. Alig pigmentált (kivéve az arany), több rétegben kell fel vinni, hogy látszódjon. A nap végére mintha fel sem tettem volna, a szemráncban látni hogy össze gyűlt. Egyszóval csalódás az egész. Azért egy revolution paletta ami árban azért kedvezőbb s nem az 5E ft-osra hanem inkább az iconic palettára ami 2,2E ft sokkal pigmentáltabb és tartósabb.

Catrice The Little Black One Dúsító Szempillaspirál

Catrice The Little Black One Dúsító Szempillaspirál
2020. február 13.

Akciósan kaptam le a polcról, mert tetszett a csomagolása. Kicsit nehezebb vele dolgozni, nekem kicsi a feje és sok festéket felvisz, le kell szednem róla. A végeredmény egészen meglepett. Végre látni messziről is, hogy szempillaspirált használtam. Szépen hosszabít, bár én primer-t használok alá. Bár tényleg nagyon össze ragasztja a pillákat, kicsit pókhálós hatást kelt. Féláron elmegy, de nem venném újra.

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2020. február 13.

Egynek örülök ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy le volt árazva 1500Ft-ra. Egy szimpla rúzs, abszolút nem tartós,evést, ivást nem bírja ki. Tény, hogy nem szárít, s tartósságot nem igér, de azért normál áron többet várna az ember. Viszont az egyetlen applikátor ami után nem kell igazítanom, ezért kap plusz egy csillagot.