Lylien

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Elmex Sensitive Professional Fogkrém

Elmex Sensitive Professional Fogkrém
2019. április 7.

Ez a legjobb Elmex fogkrém érzékeny fogakra. Kevésbé krémes, mint a többi zöld Elmex, mégis jól habzik, szuperul tisztít.
Az érzékenységet csökkenti, az íny egészséges és szép rózsaszín lesz tőle.
Nem írják, hogy fehérítene, de én mégis világosabbnak, fényesebbnek látom a fogaimat, ha ezt használom (pedig a Whitening változatot is próbáltam).
Az ára egy kicsit magas, ezért mínusz egy csillag, de nagyon jó fogkrém. :)

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém
2019. április 7.

Nagyon puha, krémes az állaga, jó vele fogat mosni, de fehérítő hatását nem éreztem.
Egymás után próbáltam ki több Elmex fogkrémet, ezért megvan az összehasonlítási alap.
A legnagyobb negatívum, hogy fogmosás után “fogkőszerű” foltok maradtak a fogaimon úgy, hogy mielőtt elkezdtem használni a fogkrémet, nem volt ilyen. Majd váltottam Elmex Sensitive Professional-re és mindez elmúlt, tehát egyértelműen ez okozta.
Emiatt nem venném újra.

Elmex Sensitive Fogkrém

Elmex Sensitive Fogkrém
2019. április 7.

Valóban jól tisztít, de ahogy mások is írták, egy kicsit sárgítja a fogakat. Ez sajnos biztos, mert hosszabb ideig használtam csak ezt, az étkezési szokásaim nem változtak, majd amint áttértem másik fogkrémre (szintén Elmexre, de másik típusra), visszavilágosodtak a fogaim. Emiatt nem tudok pozitív értékelést adni, pedig jól tisztít és csökkenti (el nem mulasztja teljesen) az érzékenységet.