Lyne

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray
2021. január 16.

Őszintén nem értem, mi ez a nagy felhajtás ezzel a fixálóval kapcsolatban?! Semmivel nem tartósabb a sminkem tőle, sőt.. ! A telefonom, a pulcsim, a maszkom ugyanúgy megfogta az alapozó, (2 különböző alapozóval is teszteltem) mintha be sem fújtam volna.. a szemfestékem és a szempillaspirálom, ami eddig soha nem kenődött el, ezzel a spray-vel, 1-2 óra után vállalhatalan volt! 😱Komolyan mondom, mintha vizet fújtam volna az arcomra! Borzalmas! 😡

Schwarzkopf Professional Oil Ultime Marula Finishing Oil

Schwarzkopf Professional Oil Ultime Marula Finishing Oil
2021. január 15.

Én már kb 15 éve nem veszek drogériában hajvégápoló olajat, egyszerűen azért, mert többet kipróbáltam és egyik se vált be igazán. Nagyobb pénzkidobásnak éreztem, hogy ugyan kevesebb pénzért, de folyamatosan vásárolom az olyan hajvégápolókat, amik semmit nem érnek! Ezt a terméket kb 2 évvel ezelőtt vettem meg az akkori fodrászomnál és kb 7-8000 Ft-ért. Örömmel látom az adatlapon, hogy már drogériában is be lehet szerezni.. hogy miért?? Mert kb annyit tud, mint a társai a drogériák polcain: SEMMIT! Ennek fényében még ez az 5000 Ft is kész röhej érte! Szó szerint, képtelen vagyok bármi pozitívumot leírni… ha egy pumpálásnyit oszlattam el a hajvégeimet, annyit ért, mint halottnak a csók… a leírásban szereplő "fényességet" kb 2 pumpálásnyival lehetett elérni, már ha a zsírban tocsogást annak nevezzük…🤣 az egyedüli közös pont az volt, hogy mindkét esetben rövidebb vagy hosszabb idő után elkezdett szállni a hajam, amit eléggé rühellek! Puhábbá vagy selymesebbé egyáltalán nem tette a hajam, ugyanis miután feltettem ugyanolyan állagú volt a hajam, mint előtte. Rém lassan fogyott el a 100 ml.. igazából csak azért nem vágtam ki a kukába, mert rohadt drága volt! Komolyan mondom, ha minden hajmosás után kimentem volna a konyhába az extra szűz olivaolajért és befújtam volna vele a hajam, többre mentem volna vele, mint ezzel a löttyel.. 😆

bareMinerals Invisible Bronze

bareMinerals Invisible Bronze
2021. január 13.

Ez a legjobb por állagú bronzosító, amit valaha használtam!! Egyszerűen imádom!! 🥰 Elképesztően tartós!! 💪 Nekem a medium árnyalat van meg..számomra pont ez a tökéletes szín! ❤️ Nem csilivili és nem is matt, pont a kettő közötti, diszkrét csillogás jellemzi.. könnyen építhető.. semmit nem porol.. komolyan mondom, hogy nem tudok rosszat mondani róla! Legszívesebben világgá kiáltanám, hogy "Hahóóóó, hölgyeim, ezt mindenképp próbáljátok kiiiiii!"