Lyne

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15

Clarins Everlasting Youth Fluid SPF15
2024. április 17.

Úgy látszik megint én leszek az, akinek meglehetősen más a véleménye a többiekkel szemben. Amikor először felkentem az arcomra, azt hittem megtaláltam életem alapozóját! Gyönyörűen mutatott a bőrömön, nem volt csillivilli, ugyanakkor matt sem, kifejezetten szép, szatén fényt adott a bőrömnek. Ez a csoda kb 2 órán keresztül tartott...utána elkezdett egyre jobban fényesedni, de ami a legrosszabb volt, hogy mindent megfogott!!!! Az elkövetkezendő alkalmakkor próbálkoztam mindenféle sminkfixálóval, de semmi nem segített.. minden áldott nap végére botrányosan néztek ki a ruháim, telefonon és minden, ami az arcomhoz ért, ezáltal, mire vége lett a napnak, az alapozó nagy része is eltűnt az arcomról, illetve foltokban még itt-ott fellelhető volt. Kb ugyanezt éltem át a Skin Illusion-nal is! Csak annyi a különbség a két alapozó között, hogy ennek közepes a fedése, a Skin Illusionnak meg gyenge..de hatásra teljesen ugyanaz.. A Clarins arckrémeket, szempillaspirálokat és még pár terméküket imádom, de az alapozóik szerintem botrányosak!

MAC Extended Play Gigablack Lash

MAC Extended Play Gigablack Lash
2024. február 27.

A sok jó értékeléssel szemben, nekem lesújtó véleményem van erről a szempillaspirálról! Darabokban ül meg a szempilláimon a festék, állandóan összeragadnak a szempilláim, potyog össze-vissza és semmi rendkívülit nem csinál! Egy sima fekete festék a pillákon..abszolút nem göndörít, nem hosszabbít, semmit nem csinál.. S ha elmorzsolok egy könnycseppet, az egész lefolyik a szememről! Nekem totális pénzkidobás volt! 😡

Clarins Ever Matte Porpúder

Clarins Ever Matte Porpúder
2024. február 26.

Amikor megszüntették a MAC Studio Fix Perfecting Powder-ét, azt hittem megint hosszú tortúrás keresgélés következik, amíg megtalálom az utódját, mert a Mac előtt bizony jó pár mattító fixáló púdert kipróbáltam már, de egyik rosszabb volt, mint a másik. Most viszont szerencsére elég hamar ráakadtam erre a Clarins púderre és azt kell mondjam, imádom!! 🥰 Különféle alapozókkal teszteltem és mindegyiket nagyon szépen a helyén tartotta és lemattította, de nem arra az undorító poros verzióra, hanem csupán a fényességet, olajban tocsogást mattítja le szépen! Persze ezzel is túlzásba lehet esni, mint mindennel, de egy-két alkalom után ráérez az ember, mi az a minimális mennyiség, ami bőven elég a szép végeredményhez. Érdekesség, hogy egyedül pont egy Clarins alapozó fogott ki rajta, amit sehogy sem tudott a helyén tartani, ez az Everlasting Youth Fluid volt, de az az igazság, hogy amennyire szeretem a Clarins krémeit, meg pl ezt a púdert, annyira nem váltak be az alapozói! Uh emiatt biztos nem vonok le pontot...mert nekem az összes Clarins alapozóm a ruháimon végezte! Az adagolója ugyanolyan tökéletes kivitelezés, mint a Mac-nél, sőt a Clarinsnál, van egy visszazáró kis kupak a hálós adagoló fölött, ami megakadályozza a por kiszóródását, így táskában is bátran magunkkal vihetjük, kinyitásnál semmilyen bosszúság nem vár ránk. 🤗 Nyáron 7 órán át simán kitartott, utána kora du frissítettem, de ősszel és télen abszolút nem nyúltam hozzá a nap folyamán. A jelenlegi tégelyem több, mint 6 hónapja nyitottam és még több, mint a fele simán megvan a terméknek, uh ár érték arányban is kiváló választás!