Lyne

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Dior Addict It-Lash Szempillaspirál

Dior Addict It-Lash Szempillaspirál
2019. október 8.

Nos..érzékeny szeműek, vízálló szempillaspirált használók, illetve azok, akik szeretik, ha szépen elkülönülnek a pillák, nincs rajtuk gubó, nem ragadnak össze, valamint szép természetes ívet is kapnak, jelentem: megtaláltam! Ő az! Ő mindannyiunk IGAZIJA!! Egyetlen hibája, hogy nem tart ki életünk végéig..;) de nekem még így is jóval tovább tartott, mint az eddig használt többi szempillaspirálom.. kb 4 és fél hónapot húztunk le együtt..! <3 És igen, tudom, hogy nincs ráírva, hogy vízálló lenne, mégse folyt le a képemről a 35 fokban, túlélt több cunamit és jó pár kiadós bőgést is.. ;D Ha kipróbálod egyszer ezt a spirált, akkor rájössz, hogy eddig csak wc kefékkel fésülgetted a szempilláidat.. Nekem sikerült kedvezményesen hozzájutnom, így miután elfogyott, azon filóztam, hogyan tudnám beilleszteni a büdzsémbe.. Aztán rájöttem, hogy egy évben csak egyszer kell valahogy megoldani, aztán jön a Jézuska, utána meg a szülinapom..;D

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel
2019. július 30.

Mi ez?? De most komolyan kérdem! MIEZ?? Ugyanis én ennél értelmetlenebb terméket még életemben nem láttam..!! Tavaly végeztem ki egy 50 ml-es kiszerelést, DE télen nem hidratált eléggé, ezért muszáj voltam hidratáló krémet használni rá! Értitek??:D Hidratáló krémet a hidratáló gélre!:D Nade, gondoltam sebaaaaj, milyen jól fog jönni nyáron ez a géles cucc.. viszont nyáron meg nem szívta be a bőröm.. Nem hittem el!!! Végül, (ahogy manapság mondják :D), az "éjszakai rutinomba" nyomtam bele, csak hogy végre elfogyjon, de az ég egy adta világon, semmilyen változást nem tett az arcommal. Egyszerűen tényleg nem értem, hogy ez mire jó?!

MAC Oil Control Lotion

MAC Oil Control Lotion
2019. július 30.

Azt a Krémmánián fellelhető mini tábort erősítem (ha ezt lehet tábornak nevezni :D ), akiknek egyáltalán nem vált be ez a krém! Kíváncsiságból megvettem a 30 milis kiszerelést, de kb annyit ért, mint halottnak a csók! Kb 1 órán keresztül mattít - ami számomra értékelhetetlen - és még csak nem is hidratál eléggé..annyira nem, hogy pikk-pakk becuppantja a bőröm és utána olyan, mintha be sem kentem volna. Eddig az egyedüli mattító krém, ami bevált, az Inglot Evermatte Day Protection Face Cream volt! Csak azért nem vettem meg újra, mert szeretek mindenféle új kenceficét kipróbálni… De ezennel visszatérek, nem kell más mattító krém, köszönöm szépen!