Lyne

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus
2022. január 17.

Pfúúú.. csak azért nem dobtam ki az első használat után, mert nem volt másik helyette, így 1 hétig szenvedtem vele, míg beszereztem pár másik szemhéjtust. A legnagyobb problémám, hogy ELKENŐDIK! Innentől fogva pedig semmi nem érdekel! Nekem nincs időm egész nap bambulni magam a tükörben és igazgatni a sminkemet.. ez a borzalom pedig rendszeresen felkenődött a szemhéjamra, illetve a tusvonal vége felkenés után 1-2 órával gyakorlatilag eltűnt a szememről vagy darabokban még meg lehetett találni az arcom különböző részein. Katasztrófa!

Clinique All About Eyes Rich

Clinique All About Eyes Rich
2022. január 17.

Az úgy volt, hogy megint elgyengültem és magával szippantott egy bazi nagy leértékelés…így jutottam hozzá ehhez a krémhez is. Az általam eddig használt szemkrémekhez képest ez sokkal testesebb, ezáltal nem is szívódik be pikk-pakk, de meglepő módon ez mégsem okozott gondot a sminkelésnél. A puffadással, a szem körüli sötét foltokkal és a ráncokkal, semmit nem csinál ez a termék! Az egyetlen dolog, amire jó, hogy télen amikor sokat könnyezem és nagyon kiszárad a szem körüli bőr, akkor puhává teszi, illetve rendszeres használat mellett nem szárad ki. Ez nyilván a Shea vajnak köszönhető.. ezen kívül nem irritálta az amúgy elég érzékeny szememet.
Összeségében, nagyon gyengén muzsikált ez a kence és amit tud, azt egy jóval olcsóbb szemkrém is megteszi. Így utólag belegondolva, még leértékelve sem érte meg az árát.

MAC Mineralize Reset & Revive Charcoal Mask

MAC Mineralize Reset & Revive Charcoal Mask
2021. december 12.

Egy újabb MAC csalódás...😞 és egy újabb termék, ami horror áron van és semmit nem ér! Gyakorlatilag semmi nem igaz abból, ami a leírásban szerepel... Annyira tisztít, mint bármelyik jóval olcsóbb noname maszk....éééés ennyi.