LynnLynx

Regisztráció dátuma: 2021. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2023. február 24.

A 600-as, sötétszőke színt használtam. Alapból nekem is olyan színű a hajam, mint a dobozon (a göndör hajú nő), csak elkezdtem őszülni, így gondolta ha a hasonló színt választok, akkor nem is látszik, hogy festve van. Nos, nagyon sötét lett.. 2. mosásra világosodott, akkor sem volt olyan világos, mint szerettem volna, de tetszett. Aztán 3. mosásra megjelent a hajtőnél meg hosszon ez a rézszín. Most ott tartok, hogy kb 6x mostam a hajam, és a töve világos narancssárga :( használtam már rá a Joico kék kondícionálóját is, mert az elvileg semlegesíti a rezes árnyalatot, hát a hosszon elért némi hamvasítást, de a töve katasztrófa. Amúgy puha a hajam, nem szárította, csak a fejbőrömet. Rettenetesen hullik, de előtte is hullott (szülés után) így nem tudom, ez rásegít-e. A szaga tényleg borzalmas, még egy csomó idő elteltével is érezni. Nem fogom még egyszer ezzel festeni, az biztos :(

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő
2021. június 26.

Nagyon finom illata van, viszonylag tartós is. Jól habzik, szépen tisztít. Puha bőrt varázsol.

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő
2021. június 26.

Nagyon kellemes illata van. Jól habzik, nem szárít, bár nem is hidratál. Szeretem ezt használni