Lysadora

Regisztráció dátuma: 2013. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Etude House Milk Talk Body Wash

Etude House Milk Talk Body Wash
2013. augusztus 30.

Nekem a banános van meg, nagyon fini illata van, jól is habzik, nem szárít, csak sajnos nem marad meg az illata :-( de ennek ellenére elégedett vagyok vele, szerintem a többit is ki fogom próbálni!

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk
2013. július 6.

A barátnőm ajánlására kezdtem el használni, mert folyton betört a körmöm, sosem tudtam rendesen megnöveszteni. Kb. 2 hónapja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Előtte több körömerősítőt is kipróbáltam, de egyik se vált be igazán, ellentétben ezzel, ami maximálisan teljesíti, amit ígér. A körmeim erősebbek, gyorsan nőnek, és végre nem töredeznek.
Első használatnál én is elkövettem azt a hibát, hogy túl lelkes voltam, felkentem 3 réteget a minél több annál jobb alapon, aztán úgy fájni kezdtek az ujjaim, még lemosás után is éreztem még egy órát (el kellett volna olvasni a tájékoztatót XD). Azóta is csak szigorúan egyszerre egy rétegben viszem fel, így már nincs vele probléma.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2013. július 6.

Több mint egy hónapja használom, és tényleg nagyon hatásos! Nagyon érzékeny a bőröm, szinte mindentől kipirosodik, de ettől sokkal hamarabb megnyugszik. Csak estére használom, mert nappalra túl zsíros lenne nekem, de reggel öröm belenézni a tükörbe, és látni, hogy nem piros a bőröm, kevesebb lett a pattanásom, feszesebb és egységesebb színű lett tőle a bőröm.
Nem kifejezetten olcsó, de nekem nagyon megéri, hogy végre nem egy zombinak nézek ki. Egy problémám van vele, hogy nehéz pont annyit kinyomni belőle amennyi kell, néha több jön ki, mint amennyit szeretnék, bár ez lehet csak az én példányomnál áll fenn.
Még csak annyit, hogy amikor első néhány alkalommal használtam, eléggé kipirosodott tőle az arcom, kellett néhány nap, amíg hozzászokott a bőröm, szóval akinek nagyon érzékeny a bőre, ne ijedjen meg, kis idő után elmúlik.