lzsoficim

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. augusztus 2.

Értem én, h nem azonnal kell csodát várni, DE esküszöm, hogy az első használat után másnap reggel azt nézegettem a tükörben, mi történt az arcommal :D
Kisimult, "nyugodtabb"...aztán persze eszembe jutott, h vettem ezt a szert és tegnap azzal kentem be, lehet, hogy annak a hatása? Hm...Aznap este megint kipróbáltam, megint így ébredtem...Az én bőröm végtelenül hisztis, így egy kis javulás már azonnal és szembetűnően látszik, így nem mondom, hogy mindenki így fog reagálni rá, de én nagyon örülök egyelőre, hogy rátaláltam.
Nem üti ki a bőröm, nem ragad, kényelmes és látom az eredményt.

Update: akinek túlhidratálás esetén hajlamosak a pórusai az eltömődésre, ne használja minden nap. Nekem a heti két alkalom vált be, ha gyakrabban használom, azért jönnek a pattanások, mitesszerek.

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2021. július 26.

Ahh, eddig háromszor használtam kb, de oda vagyok, meg vissza. Nekem alapvetően a BHA jön be, sokszor van eü okok miatt pattanásom, eltömődött pórusom, így eddig csak a bha. Ráadásul nem igényel a bőröm extra nagy hidratációt, el van a kicsivel is.
De azért vhogy éreztem, hogy a BHA mellett, ami a bőrhibákra kenek általában, szükség volna vmi másra, ami nyugtat, egész arcra tolhatom, nem olyan agresszív. Hát megtaláltam...olyan gyengéd, de mégis látványosan nyugtat és egységesít.
Kicsit olajos az állag, de nem zavaró, azonnal becuppantja a bőröm, legalább nem érzem utána azt a húzódást, amit némely hámlasztó vagy szérum után szoktam.
Jövök majd updatelni hosszútávon, de egyelőre megvett, nagyon nagy love!

Update: na, nagy volt az öröm, de hamar elillant sajnos: A sokadik alkalom után elkezdte utálni a bőröm, folyton eltömítette a pórusaim. Átváltottam a heti egyszer használatra, de még így is...Nem tudom mit csináljak, de feladom picit a kísérletezét, mert annyira egyértelműen ő a ludas :(

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. július 26.

Érzékeny, kombinált bőr: brutál jól hidratál, nem is használom reggel-este, mert elég hamar túl tud hidratálódni a bőröm és tele leszek eltömődött pórusokkal.
Viszont, ha nem használom túl, irtó jó termék! Feltölti a bőröm, használat után másnap mindig olyan szép az arcom, olyan majd' kicsattan érzés :)
Egyelőre pedig nem pattogtam ki tőle, ami egy kisebb csodával felér az érzékeny és hisztis bőrömet figyelembe véve.
Én a kezembe öntök belőle és feltapogatom az arcomra, de ki fogom próbálni a fújós tippet, amit itt többen írnak..
Update: kipróbáltam a fújós tippet, na így az igazi! Imádom :)

1 ÖSSZETEVŐ