lzsoficim

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oréal Paris Infallible Matte Resistance Liquid Lipstick

L'Oréal Paris Infallible Matte Resistance Liquid Lipstick
2024. február 12.

Hat ez egy nagyon rosszul elkoltott 5000 Ft volt 😅
Kremes, puha, nem szarit, nem ragad, szep szin…de annyira nem tartos h masfel ora utan ujra kellett kennem, noha nem ettem, nem ittam, csak beszelgettem.
Szerencsere szepen kopik, vagy a szinem majdnem nude es nem gaz, de eleg csalodott vagyok.

Update: már nem vagyok olyan mérges. nem tudom, mi lehetett az első felkenéskor, de azóta egészen jól működik. Még teljes bizalmat nem szavazok, tesztelgetem, de olyan közepes.
Gyorsan kopik, de nem olyan crusty módon, hanem puha és bársonyos, könnyen újrakenhető.

Pem Delian Daytime Hero NMF Intenzív Hidratálókrém

Pem Delian Daytime Hero NMF Intenzív Hidratálókrém
2024. január 27.

El sem hiszem, de szerintem megtaláltam A tökéletes hidratálót. Te jó ég, hány "ehh" terméken keresztül vezetett hozzá az út.
Könnyű textúra, de jobban hidratál, mint a G&G Happier Barrier vagy a TO hidratáló.
Könnyen felszívódik, pont eleget hidratál a vízhiányos, néhol száraz bőrömön, nyilván kiegészítem szérumokkal is azért.
Még nem csalódtam a márka termékeiben, biztos, hogy több mindent is kipróbálok majd, mert most ezzel megvettek.

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2023. december 29.

Részemről semmi hatása. Kellemes, felkenem, beszívódik (bár minimális réteg marad a bőrömön) de nem vettem észre, h ezen kívül bármi eredménye-haszna volna.
Én pirosság eltüntetése miatt vettem, hegjavítás, de semmi extra részemről.

1 ÖSSZETEVŐ