lzsoficim

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. október 3.

Imádom, imádom,imádom! A legvilágosabb árnyalat van meg(mondjuk azt hiszem csak két árnyalat van talán :D), de az hófehér bőrre is tökéletes. A neve sokat sejtet, bár nem vajas-krémes az állag teljesen, nem kell megijedni, de nem az a durva por forma, amit lehetetlen "+észrevétlenül" felapplikálni a bőrre,mert nagyon "látszik". Ezért elég természetes barnaságot lehet létrehozni a bőrön, főleg, hogy egy db csillám nincs benne(köszi,köszi,köszi), csak egy minimál egészséges fénye van, de az sem az a highlighter típusú durvaság. Nem extra tartós, munkanap végén már csak nyomokban látom az arcomon, de elnéző vagyok,mert nekem még egy bronzer nem maradt tovább az arcomon, lekönyöklöm őket szerintem.
Az illata...fel voltam készülve a fincsi kókuszra,mert mindenki erről áradozott, s mikor először beleszimatoltam rosszul lettem. Ez vmi gyógyszeres-kókusz, nem erre számítottam, de azóta kezdem megszokni, s most már én is egyre inkább kókusznak érzem :D Belemagyarázták, na :)

Update: rettenetesen törik, már kettőt eltemettem,pedig nem hajigálom őket. Utazni pl kzárt, hogy elinduljak vele sajnos.

Feel Free Instant Duo Sminklemosó

Feel Free Instant Duo Sminklemosó
2019. szeptember 20.

Nagyon tetszett az összetevőlista meg az, hogy CF, de a termék sajnos nem győzött meg.
Mindig marad szempillaspirál rajtam, amit reggel moshatok le, mert nem birkózik meg vele erősebb dörzsöléssel sem :(

ANNY High Gloss Top Coat

ANNY High Gloss Top Coat
2019. augusztus 25.

Nem vagyok vele elegedett,pedig a markat kedvelem,de:
•Lassan szarad( de nagyon lassan)
•Nem lesz szèp,fènyes,egysèges feluletu a lakk
•Nem szarad kokemenyre,meg orakkal kesobb is tonkre lehet tenni a lakkozast egy ovatlan mozdulattal
•ha mintazok a kormomre, ezt teljesen osszamossa
Ami tetszik, az az ecsete es az allaga,az vitathatatlanul jo,de ennyi sajnos :(

1 ÖSSZETEVŐ