lzsoficim

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2020. július 27.

Egy hetes tapasztalattal jövök, ennek fényében értelmezzétek a véleményem:
hormonális problémák miatt az állkapcsom környékén jönnek elő folyton nagy, gyulladások, mély mitesszerek, de tudjátok, az a brutál fajta és mennyiség..
Egy hete használom reggel-este, s sokkal szebb egy hét után a bőröm!
Na most, nekem amúgy irtó érzékeny a bőröm, rendre ég mindentől, nagyon féltem, hogy kiborul teljesen ettől, de eddig nincs nyoma irritációnak.
Én durván ráhidratálok egyébként, esélyt sem hagyva annak, hogy kiszáradjon a krémtől. (100% Squalene)
Tényleg irtó kemény kemikália, a párnahuzatot is szétmarta, erre tényleg érdemes figyelni. Mosom is a kezem krémezés után ezerrel, nehogy véletlenül a szemembe nyúljak, vagy a számba úgy, hogy még van rajta krém. (Esküszöm, ez a legnagyobb parám, látva a párnahuzataim)
Illetve, amit sokan írtak előttem is, de tényleg fontos: extra FÉNYVÉDELEM!

Kíváncsi vagyok a hosszútávú eredményekre, illetve remélem, hogy át tudok állni arra, hogy napi egyszer, vagy többnaponta egyszer használjam, de ez majd az eredménytől s annak tartósságától függ;)

Trend It Up UV Powergel High Shine Top Coat

Trend It Up UV Powergel High Shine Top Coat
2020. május 18.

Nem vagyok maradéktalanul elégedett. Viszonylag gyorsan szárad (van ennél gyorsabban száradó, de nem is ezt a célt hivatott szolgálni), s szép fényt ad, de ez a fény egy-másfél nap után totál megkopik!
Nekem maga a lakk "vastagsága" sem tetszik, de meg lehet tanulni bánni vele, ez egyéni preferencia kérdése.
A nyomdázást minden gyorsan száradó lakk elmossa, én a mintákat csakis kifejezetten nyomdázáshoz ajánlott fedőlakkal rögzítem,ne várja senki szerintem, hogy ebben is jeleskedjen.
3 csillag: nem rossz, nem rossz, de nem is leszünk barátok.

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2020. május 18.

Húú, de boldog vagyok, hogy csak teszter méretet vettem :D
Én korrektornak vettem, annyira dicsérte mindenki itt a fedést. Nos, tényleg erős a fedése, de ezzel együtt csúnya is.
Nagyon maszkos, látványos, képtelenség úgy felvinni, hogy észrevétlen maradjon, de fedjen. (Ecsettel esélytelen, beauty blenderrel sem az igazi, talán puszta kézzel és ujjakkal a legjobb, de úgy is hagy kívánnivalót maga után.)
A pórusokba ritka rondán beül, ha egész arcra használnám. Pár óra után pedig elkezdi ledobni a bőröm..
A Catrice korrektorát jobban szeretem sokkal, ez nekem hasznavehetetlen.

A 2 pontot azért kapja,mert tényleg erős a fedése, ahogy ígéri, csak csúnya :)

1 ÖSSZETEVŐ