lZsuzsi

Regisztráció dátuma: 2018. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Professional Traumhaft Lang Sampon

Isana Professional Traumhaft Lang Sampon
2021. március 31.

500forintért ez egy teljesen korrekt sampon. Nem vagyok benne biztos hogy Ő e a felelős azért mert már 2 nap után zsíros a hajam, de valamiért nagyon gyanús nekem. ( utána ricinusolajjal keverem össze hajpakolásom, lehet inkább azzal van a baj) Egyébként kellemes illatú, kevés is elég belőle így sokáig elég. Hatalmas plusz pont a szilikonmentessége.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal
2021. március 10.

Update: Marciusra fogyott el, es meg szep hogy ujravevos lesz! Szerintem meg a hajam is nott tole. Egyatalan nem zsirositott, az illata fenomenalis.

Nagyon szeretem! A hajvegapolo szerummal korabban volt mar dolgom, legkozelebb valoszinu az egesz termekcsaladra be fogok ruhazni. Oktober ota hasznalom, es meg csak a sampon felet is alig hasznaltam el, szerintem fel evig minimum ki fog tartani. Puha es selymes hajat eredmenyez.

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal
2021. március 10.

Na, útközben rájöttem hogy az én göndör hajam milyen száraz is valójában, és hogy ez a hajolaj csak mégjobban szárítja. Az illatával nem sikerült megbarátkoznom. Elhasználom, és hamar el is fog fogyni mivel minden egyes nsp 2 pumpányit oszlatok a hajam hosszán, 5perc múlva ugyanott tartunk. Az argánolajas ezzel szemben egy zseni, azt fogom venni. Hajegyenesítés után is annyival selymesebb, fényesebb tőle a hajam, ez meg... Lehet Ő a hibás azért mert irtózatos tempóban kezdett szálkásodni a hajam vége?... 2csillag, hajolaj lévén nem táplál szinte semmit.

Az árát szerintem megérte, tuti sokáig lesz elég még pedig már 2 hónapja használom minden hajmosás után, meg mikor látom hogy szüksége lenne rá. A hajvégeimet sajnos nem teszi annyira fényessé, és talán nem is védi annyira mint az argánolajos szérum tesója, de ezt is szeretem mondhatni. A hajvégeim kevésbé töredeznek általa, legalábbis hiszek benne. 2nap után hajmosástól számítva viszont a hajvégeim hamar kiszáradnak, csak úgy szívják magukba ezt az olajat! Hajmosás után is a hátközépig érő hajamra kell vagy 4pumpányi. Azért legyen 4csillag, de 3,5-öt adnék rá.