lZsuzsi

Regisztráció dátuma: 2018. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Wilkinson Sword Intuition Borotva

Wilkinson Sword Intuition Borotva
2020. október 22.

Az elejen el voltam ragadtatva tole, mara ez az erzes alabbhagyott. Intim teruleten se teljesit igazan jol nalam, hat meg a labamon. Sokkal kevesbe latom a nagy fejetol hogy hol maradok szoros es hol nem. Abszolut nem szed le mindent,tobbszor kell atneznem a labamat tuti leszedett e mindent. Kifejezetten lassu vele dolgozni. Nalam nem jott be.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2020. október 19.

Biztos no tole a hajam,de nagyon kivanossa tesz,3kilot felszedtem 1 holnap alatt.

Update: azota batran ki merem jelenteni hogy ez eletem eddigi legjobb, leghatasosabb hajkapszulaja. Lehet felszed tole az ember 1-2kilot, de ez legyen a legnagyobb baj, ha ilyen extrem gyorsan no tole az ember haja.

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)
2020. október 19.

A kormom meg sose nott ilyen iramban, es sose volt ilyen eros. Annyira imadom mindkettonek az illatat! Nekem se pattanast, se gyomorpanaszokat nem okozott, ebed utan iszok egyet kb minden masnap, Max-el felvaltva. Tuti rendelni fogok meg beloluk! :)

Update: a kormeim olyan erosek lettek, hogy tobb mint 2 ev utan ujra megprobalyam a gel lakkot. A kormosom azt mondta ra sem ismer a kormeimre,olyan erosek. Remelem sikerul szep,igenyesre megnoniuk, ezzel is adva nekem egy noiesebb, egy kis plusz megjelenest. Egyertelmu hogy karacsonyor Ot is kerem majd a fa ala!