M3la

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló
2020. június 4.

Nem hittem el a sokadik használat után sem, de könnyezik tőle a szemem. Ugyan kellemesen hűsít, de nem valami kellemes, amikor a használata után 15 perccel lesírod magadról a sminket. 2 csillagot kap, mert rögtön elalvás előtt tudom csak használni emiatt.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. június 4.

Az első használatnál nagyon megijedtem, ugyanis nagyon csípte a bőrömet, képtelen voltam kb 3 percnél tovább az arcomon hagyni. Furcsa volt, mert volt már tapasztalatom más hámlasztókkal, azokkal nem történt ilyen. Aztán kb 1 hónappal ezután megint nekiestem, és már nem tapasztaltam ilyen lángoló érzést, inkább mintha csiklandozná az arcomat. Heti max 2 alkalommal használom, ugyan nem olyan régóta, de látványos a javulás a pattanás utáni pigmentfoltok eltüntetése terén.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. június 4.

Egyszerűen imádom! Jobban utánanézve mindenhol azt olvastam, hogy a niacinamidnak rengeteg jó hatása van, ezért beruháztam én is erre a kis szérumra, és nekem tökéletesen működik. Nagyon csúnya pattanásos bőrből kezdek kilábalni ennek és az AHA30,BHA2-es hámlasztó segítségével. Csak ajánlani tudom.