maci84

Regisztráció dátuma: 2012. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aquabio System Phyto Nappali Krém

Aquabio System Phyto Nappali Krém
2013. október 22.

Nem rég vettem meg a második dobozt ebből a termékből. Nagyon szimpik az összetevői. A bőröm a nagyon érzékeny kategória. Egyből látszik rajta mit szeret és mit nem. Ettől a krémtől nem lettek piros foltok rajtam (már plus pont!), mint legtöbb krémtől. Jól hidratálja a bőröm, nem húzódik. Még az ára is elfogadható ha találok rá valamilyen akciót. Most például a Glamour napokon vettem meg a Müllerben -20%-al kevesebbért. Egyszóval telitaláltat. Méltón jár neki az 5*!

Alverde Szemceruza

Alverde  Szemceruza
2012. október 5.

Feketeét szereztem be. Könnyű használni, a puha a ceruza, szép volalat lehet vele húzni, de nekem egyből elkenődött, de kis igazítás után szuper volt. Szemfestéklemosót nem is kellett használnom, mert a nap végére teljesen eltünk. Mivel natur termék és könnyű felvinni a szemre ezért 3*. Tartossága igen gyenge, de ha becsúsztatod a táskába, napközben utánna igazíthatsz.

Alverde Weißer Tee Zitronengras Hajhab

Alverde  Weißer Tee Zitronengras Hajhab
2012. október 5.

Tegnap próbáltam ki először. Nem vártam tőle sokat, de kellemesen csalódtam. Nagyon erős hajam van és általában úgy áll ahogy ő szeretné nem ahogy én, de ettől a kis habtól végre tudtam formálni (nyilván egy nem bio cukk még jobban beállítaná, de azokat nem használok) szépen kiegyenesítettem a göndör fürtyeimet és úgy is maradt.