Macilány

Regisztráció dátuma: 2012. december 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Arzt Seife Sensitive - Orvosi szappan

Balea Arzt Seife Sensitive - Orvosi szappan
2019. augusztus 31.

DM-ben bóklászva lettem figyelmes rá h 2 sor is üresen tátong egy árválkodó utolsó darabbal, mi lehet ez,amit úgy visznek mint a cukrot (?) Megvettem, kipróbáltam és ez tényleg egy csodaszer!!! Selymes, krémes habú, utána, mint ha testápolóztam volna!Alig tudok kiszállni a zuhany alól. Kevés az 5 csillag :) Biztos nem veszek többé drága tusfürdőket! 200.- nem pénz érte!!

Jelentem 3 hét elteltével sikerült az egész családomat megfertőzni vele :) Nővérem lecserélte rá az arclemosóját, párom is elgondolkozott, hogy ezzel fog fürdeni, mindenki csodálva használja. Féltem tőle, hogy hamar fog fogyni, de még csak a szappan felénél járok.
Ami a leghihetetlenebb számomra, hogy ebben a téli időben még nem kellett kézkrémet beszereznem mióta ezzel mosok kezet.

Update: Mióta visszatért a polcokra az új kiadás, számomra nagyon szúrós szagú lett. Nem tudom mit műveltek vele, de nem bírom használni az arcomra, szinte fojtogat. :(

Cosmia Lipid Enriched Tusfürdő

Cosmia Lipid Enriched Tusfürdő
2019. május 26.

Az egyetlen "drogériás" tusfürdő amitől nem viszketek úgysem, ha nem testápolóztam utána. Az illata nagyon szolid (szinte semmi). A gyenge ekcémámra szuper megoldás.

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 7.

Kételkedve kezdtem használni a terméket, mert még mindig aknékkal küzdök 30-on túl is. Ez nyomot hagyott az arcomon az évek alatt. Mivel tesztelő voltam, használtam becsületesen minden este és bár eleinte semmi látszatja, türelemmel szépen elkezdtem érezni a változást. A bőröm egységesebb , halványodnak a foltok, teltebbnek látom a bőröm, kisimultan ébredek. Szinte ragyogok. Pattanásos részekre használom reggel a bevált gyulladáscsökkentőket és nagyon szépen működik együtt. Pár hét után ott tartok, hogy már-már a boltba is lemereészkedek alapozó nélkül. Nekem bevált. Fura, hogy nem egy pattanás elleni szertől lett szebb a bőröm.

1 MÁRKA