mackle

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Farmasi Naturelle Argan Oil Fiatalító Hajsampon Argán Olajjal és Koffeinnel

Farmasi Naturelle Argan Oil Fiatalító Hajsampon Argán Olajjal és Koffeinnel
2019. március 26.

Imádom ezt a terméket. Nagyon sok féle sampont használtam már de ettől nagyon puha és selymes.
Rövid idő alatt Farmasi rajongó lettem. A hobbim lett. Ha a többi termékről is szeretnétek tájékozódni:
Fb.com/farmasimunka

Nu Skin Ap-24 Fluoridos Fehérítő Fogkrém

Nu Skin Ap-24 Fluoridos Fehérítő Fogkrém
2018. március 9.

Az eladó hölgyek meggyőző fényképei miatt vettem meg. Előtte/Utána. Oké, tudtam, hogy van benne túlzás, de ennyire... A legolcsóbb Colgate whitening fogkrém többet fehérít, mint ez 3600 ft-szor.... Kellemes kis gyengéd, könnyű, puha anyag, az tetszett, jó lenne, ha a többivel is ilyen érzés lenne fogat mosni, de igazából semmi másra nem jó. A frissen mosott illat és érzés is hamar eltűnik. Ha nem lenne borítója egy irtó gagyi fogkrémnek mondtam volna, bár többet nem veszem :)

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. február 6.

Ez undorító. Nagyon fáj tőle a fejem, ha felkenem. Fogalmam sincs miért, először nem is erre gondoltam, de 3-ból 3x ahogy felkentem megfájdult. Jelenleg is fáj mióta rajtam van ez a cucc. Nálatok nem fordult ilyen elő? Miért fáj ettől a fejem? Ez amúgy annyira tartós, hogy 2 napja délután kentem ki vele, de darabokba kopik és csúnyább, mint mikor szemöldök filctollal csináltam. Annyit végképp nem ért, 2800 Ft volt dm-be. 1 nap jó, de akkor meg tényleg mindegy, ha filctollal festem naponta.

1 MÁRKA