macooka

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Yves Rocher Pur Bleuet The Eye Care

Yves Rocher Pur Bleuet The Eye Care
2021. április 7.

Én kedvelem ezt a szemkörnyékápolót. Teljes áron nem szabad venni, mert drága, de kuponnal teljesen jó. Szerencsére egy 5-6 hónapig ki is tart folyamatos használat mellett, így nekem félévente 2000 Ft-ot megér. Valóban frissítő hatású, nagyon jó érzés tud lenni reggelente, mikor felkenem a szemem alá. A görgő mindig szuper hűsítő érzést ad, a krém pedig kellemes vizes-géles állagú, ami nagyon jól hidratálja a szemkörnyéket. Én igazából csak annyiért vettem, hogy hidratáljon és frissítsen és nekem ezt tökéletesen megadja. Viszont azért adok csak 4 csillagot, mert a karikákat biztosan nem csökkenti (nincs is benne olyan összetevő) és bár nekem nem volt célom ez, de másokat megtéveszthet.

Avon True Power Stay 18 Hour Longwear Concealer

Avon True Power Stay 18 Hour Longwear Concealer
2021. április 7.

Meglepően kellemes ez a korrektor. Nem teljes fedésű, inkább közepes, de nem is baj, mert nem olyan vastag és könnyebb eloszlatni. Ez az a típus, amit szivaccsal és ecsettel is könnyű eldolgozni. Utána egész nap tartós, mondjuk én púderrel még fixálom is, szerencsére kevésbé ül bele a kis ráncokba mint más társai. Negatívumai, hogy elég kevés terméket kapunk (3 ml...), illetve néha képes csípni a szemem, de ez 5-10 másodperc alatt elmúlik. Valószínűleg nem venném újra, mert ahhoz elég borsos az ára (és nem is akciózzák túl sokat), de egyébként nem egy rossz korrektor a szem alá és a bőrhibák elfedésére sem.

Avon Habfürdő Vaníliás Süti

Avon Habfürdő Vaníliás Süti
2021. április 7.

Amennyire ki szerettem volna próbálni ezt a habfürdőt is, annyira nem jött be a végén. Az illata távolról sem emlékeztet a vaníliás sütire, szerintem semmi édes nincs benne, sokkal inkább mentás jellegű, de még annak is furcsa. Sajnos ez az illat tartósan megmarad fürdés közben is. Egyébként szép habot képez már 3-4 kupaknyi adagból, az én bőrömet nem szárítja, de ennyi a pozitívum. Ezt biztosan nem veszem újra.

7 ÖSSZETEVŐ