macooka

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Avon True Flawless Ultramatte Foundation Alapozó

Avon True Flawless Ultramatte Foundation Alapozó
2020. április 2.

Nagyon meglepődtem ezen az alapozón, mert egyszerűen szuper. A zsíros bőröm miatt minden alapozót megveszek kb, amin virít a "matte" szócska, gondoltam ennek is adok egy esélyt, pedig sokszor szkeptikus vagyok az Avon cuccokal. Szerencsére nagyon kellemesen csalódtam ebben a termékben. Már alapból egy plusz pont, hogy végre nem csak 4 színben elérhető, mert így a Light Ivory pont megfelel. Felvitelkor jól eldolgozható, próbáltam már blenderrel és ecsettel is, mindkettővel szuper. Közepes fedésűnek mondanám egyébként, amit tovább lehet építeni egy erős közepesig. Szerencsére nem csúszik le az arcomról, nem szeparálódik, nem emeli ki a száraz részeket, nem csak messziről szép, de közelről is. Majdnem egész nap matt marad ráadásul. Az meg csak hab a tortán, hogy kibontástól számított 2 évig jó. Ha elfogy, ezt szívesen újravenném jelen állás szerint.

Yves Rocher Korpásodás Elleni Sampon

Yves Rocher Korpásodás Elleni Sampon
2020. március 31.

Sajnos én is érzem, hogy nem az igazi ez a sampon. :( Az elődje szuper volt, szinte rögtön megszüntette a korpát, ezzel hiába mosom a hajam, talán 4-5 alkalom után 1 hétre abbamarad. Ráadásul nagyon gyorsan zsírosodik miatta a hajam, úgyhogy ez most nem nyert. :( Kénytelen vagyok új sampon után nézni.

Rimmel Lasting Matte Alapozó

Rimmel Lasting Matte Alapozó
2020. március 31.

Sajnos én sem vagyok maradéktalanul megelégedve.
Amikor először használtam, szupernek tűnt, de ahogy közeledett a nap vége, az orrom körül csak elkezdett szétválni és csúnya lett. Az arcom más részein is közelről nézve olyan, mintha lehámlana róla az alapozó. Furcsa, de ilyet még nem nagyon láttam. Száraz részek nem nagyon vannak az arcomon, de ha véletlenül mégis, azt nagyon durván kiemeli. Egy dolog miatt kap mégis 3 csillagot, az pedig az, hogy távolról nem olyan csúnya, továbbá tényleg matt marad majdhogynem a nap végéig. Az biztos, hogy újra nem veszem és sajnos nem fogom szívesen használni. :(

4 ÖSSZETEVŐ