macooka

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Derma E Universal Cleansing Balm

Derma E Universal Cleansing Balm
2022. március 9.

Egészen tetszett ez a balzsam. Jó ára is volt, mennyiségre is teljesen megfelelő volt. Sajnos már ilyen olcsón nem lehet beszerezni, mert csak iHerbről tudtam megrendelni anno, amire vaskos áfát is rászámolnak most már. Az illata nagyon kellemes narancsos volt, szépen tisztított, könnyen szétolvadt a test melegére. Egyedüli negatívum nekem az volt, hogy nem változott át annyira tejes állagúvá, mint más ilyen jellegű lemosók, kicsit nehezebb maradt. Lehet, ha nem használtam volna microfiber kendőt a letörléséhez, akkor nem tudtam volna csak sima vízzel olyan egyszerűen eltávolítani. Négy csillagot adok rá, mert lehet újravenném, ha nem lenne ilyen költséges és nehéz hozzájutni.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2022. február 3.

Valamiért ez a termék jött be a legjobban a DermoPure termékcsaládból. Mindig is utáltam a nagyon folyékony hámlasztó szérumokat, ennek viszont egy nagyon könnyű fluidos-krémes állaga van, amit nagyon kedvelek. Ráadásul a hatása is van olyan jó, mint a többi hasonló tulajdonsággal bíró terméknek, amit eddig használtam. A bőrömet sem csípi szét soha, ami plusz pont. Ezt biztosan nagyon szívesen újravenném. :)

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2022. február 3.

Sajnos ez a hidratálókrém az én arcomat nem mattítja le teljesen, ugyanakkor ezen felül más problémám nincs vele. Zsíros bőrön szépen beszívódik, mivel könnyű állagú, ugyanakkor mégis kellemesen hidratál. Elvileg van benne parfüm, de nem elviselhetetlen mértékben, nagyon enyhe az illata. Ebben az árkategóriában szerintem teljesen megfelelő egyébként, újra is venném szívesen. Az airless pumpa miatt pluszpont jár, nagyon szeretem ezt a csomagolást.

7 ÖSSZETEVŐ