macooka

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2019. november 6.

Mondhatni véletlenül vettem meg, volt még egy 40%-os kuponom, gondoltam rádobom erre a termékre. És milyen jól tettem! Nagyon szuperül eltávolítja a szemsminket, még a vízálló spirált is. Egyáltalán nem csípi a szememet, sőt, még talán ápolja is a szem körüli bőrt. Nyilván hagy egy kis olajos érzetet, de ez engem egyáltalán nem zavar, mert utána úgyis használok még egy habzó sminklemosót. Biztosan újra fogom még venni, de csak kuponnal, mert 2000 Ft-ot azért sajnálok kiadni egy 100 ml-es termékre.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2019. november 6.

Jaj, hát én ezt nagyon szeretem, eddig ez a legkedvencebb micellás vizem. Már az első használat után éreztem, hogy ez jobb, mint bármelyik Niveás, amit eddig próbáltam. Egyrészt az illata tökéletes, másrészt mindent nagyon szépen eltávolít, nem csípi a szemem, nem irritálja a bőröm, nem hagy olajos érzetet. Kell ennél több? Nem hiszem. Biztosan maradék ennél, újra fogom még sokszor venni.

G9skin Light Serum Azulene & Zinc

G9skin Light Serum Azulene & Zinc
2019. november 6.

Régóta benne van már a reggeli rutinomban ez a termék, mégis húztam-halasztottam az időt, hogy írjak róla. A faggyútermelést csökkentő vagy pórusösszehúzó hatását egyáltalán nem veszem észre, viszont nagyon kellemes babapopsi bőrt varázsol, amit nagyon szeretek. Ráadásul egy pumpálásnyi bőven elég ebből a rengeteg szérumból, úgyhogy nagyon sokáig kitart. 3-4 hónapja használom, de még csak most járok a negyedénél az üvegnek. Nem tudom, hogy újraveszem-e, liciten nyerve 2000 Ft-ból már megvan, úgyhogy nem kiadás, de fogalmam nincs van-e értelme a használatának.

1 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Brazil Nut Protein EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen