Best of Beauty 2019

macsekable

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2012. július 30.

2 hónapja használom és nem bántam meg, hogy kipróbáltam. Szépen rendben tartja az arcomat, sőt az ekcémámra is jó. Így nyáron külön örülök, hogy nem szabad mellette krémezni, ami nem is hiányzik. A pórusaimat valamennyire összehúzta, az arcom selymes lett tőle. Az első időszakban valóban kihozott egy rakás, fájdalmas, virító, eltüntethetetlen pattanást, de már ezek nincsenek. Kiadós, alig fogyott belőle a napi használat ellenére. Én egyszerűen benedvesítem és végigkenegetem vele az arcom. Egyszer történt meg, hogy picit felkarcolta, még az első használatok valamelyikénél.

Bionsen Deo Stick

Bionsen Deo Stick
2012. június 8.

És igen! Megtaláltam a Secret alumínium mentes méltó utódját! :)))
Mindenek előtt az első benyomásom az volt róla, hogy meglehetősen drága. Kicsit hezitáltam, mielőtt a pénztárhoz vittem, de győzött a kíváncsiság és örülök, hogy így történt.
Az illata nekem kicsit férfias, de nem intenzív, így nem zavaró, közvetlenül felkenéskor érződik, de negyed órán belül elillan. A hatás viszont marad. Kicsit ragacsos, mikor felkenem. (Erősen remélem, hogy nem azért, mert valami olyasmin alapul a hatásmechanizmusa, hogy alaposan eltömíti a pórusokat.) Minden esetre ez a kis ragacsos érzés is elmúlik hamar. Hatékonyságát tekintve, 10-12 órán át simán kibírja. Pár hete használom, és eléggé kiadósnak tűnik, vagyis megéri az árát. Fényévekkel jobb, mint a golyós változat, sőt, pontosabban, mintha nem is egy márka lenne a két termék. Egyelőre mindenképp maradok ennél, mert tetszik. :) Ajánlom.

Cantare Colour Rúzs

Cantare Colour Rúzs
2012. május 10.

Nagyon szép színei vannak, nekem egy nude árnyalat van meg és egy rózsaszín. Az ára 180 Ft és ez sejteti, hogy aki elcsábul rá, nem egy csúcsminőséget vesz. Sajnálom ezt a tényt, mert a színei valóban nagyon szépek. Felkenve kellemesen fednek, csodaszépek, azonban sajnos összecsomósodik azonnal és szárítja a számat, különösen a nude árnyalat. Az a véleményem, hogy szívesen kiadnék nagyobb összeget is ezekért a színekért, de a maga a rúzs minősége annyira alacsony, hogy akárhogy előkészítem a felvitelét, használhatatlan. Szóval nem ajánlom, mert én is ettem a kefét, mikor a kész sminkem megkoronázásaképp felvittem a számra, és utána vacakolhattam a letörölgetésével. Sajnálom.

3 ÖSSZETEVŐ

PPG-12-PEG-65 Lanolin Oil eo|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott Komedogén index: Irritatív index:

Nem szabályos INCI név. Valamilyen felület aktív anyagra utal.

Nem szabályos INCI név. Valamilyen felület aktív anyagra utal.