Macska27

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2019. szeptember 12.

Olyan lassan jött rám ez a szerelem...
Be vallom első találkozásunkkor nem tetszett az illata, nagyon intenzívnek, vadnak találtam és úgy éreztem nem illünk össze.
Véletlenül a farmer dzsekimre is fújtam belőle, aztán napokig csak szagolgattam, hogy milyen isteni illata van és nem tudtam ki verni a fejemből. Sokszor teszteltem drogériában, mielőtt meg vettem volna, sokkal olcsóbban itt, egy kedves km-s eladótól.
Azóta imádom. Intenzív, gyümölcsös, (én főleg az ananászt, jázmint, pacsulit, vaníliát érzem) édes, fűszeres. Ruhán brutál tartós, napokig érezni. A férjem szerint szexi illat, pedig először neki sem tetszett.

Baba Habfürdő Gyümölcsös Frissesség

Baba Habfürdő Gyümölcsös Frissesség
2019. szeptember 8.

Isteni finom gyümölcsös illat, krémes állag, nagy kiszerelés és mindez kedvező áron. Nem irritálja a kislányom bőrét sem. Nekünk élmény vele a habfürdőzés! 😉

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító

Sanatopic Intenzív Bőrpuhító
2019. január 14.

Update:
Sajnos, le kell, hogy pontozzam.
Kb. 5 hónappal ezelőtt az enyhe ekcémás tüneteim súlyossá váltak.
A krém magas hatóanyag tartalma miatt jelentkező csípő érzés kellemetlen volt az égő, viszkető, sebes kezeimnek.
Természetesen a bőrgyógyász által felírt szteroidos krém mellett használtam kiegészítésként.
Nem hidratálta eléggé az extrém száraz bőrömet, pedig naponta számtalanszor használtam. Emiatt - 2 csillag.
Enyhe tüneteknél és megelőzésre korábban bevált.

SZÁZ CSILLAG!!! A kezeimen időnként előjön az ekcéma, most is belobbant és ez a krém két nap alatt megszüntette a tüneteket. Eddig a Neutrogena illatmentes, piros kupakos kézkrémét használtam, de a Sanatopic lekörözte. :-) Tetszenek az összetevői és az is, hogy magyar termék. Klassz, hogy illatmentes. Szerintem ár-érték arányban is szuper, összehasonlítva a korábban használt termékkel. A bőröm puhább, hidratáltabb és szebb lett tőle. Mostmár csak ezt fogom használni!