macskajaj

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 11.
Bőrprobléma: -

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2014. szeptember 4.

Hosszú évekig kerestem egy olyan arclemosót, ami normál-kombinált bőrre van, de nem szemcsés, mert nem hiszek abban, hogy a mindennapos karistolás jót tesz az arcbőrnek. Na most, eddig csak olyat találtam, ami vagy a végletekig szárított, vagy annyira gyengéd volt, hogy semmit se használt, és a mindennapi piszok ugyanúgy ottmaradt az arcomon, vagy a kedvencem, hogy mitesszereket, pattanásokat okozott. Ez azonban más! Csodás illat (tényleg-tényleg valami isteni!), nem szemcsés, gyengéd, de azért szépen tisztít is, az összetevői sem olyan vészesek. Használat után pihe-puha a bőröm, de a pattanásokon, mitesszereken semmit se változtatott.

Update: sajnos semmi hatása sincs, úgyhogy a kezdeti lelkesedés után az 5 csillagból csak 2-t hagyok meg neki.

Corine de Frame Természetes Rózsavíz

Corine de Frame Természetes Rózsavíz
2014. szeptember 4.

A boltban csak úgy megvettem, mert valami olyan tonikot kerestem ami natúr, nem szárít, de nem is zsírosít, szóval valami egyszerűt. Jó döntés volt. A pattanásokat eltünteti, de nem szárít, sőt, mi több, vízmegkötő hatású, úgyhogy szépen hidratál is. Bármilyen bőrtípusra jó, zsírosra is, szárazra is, az illata nagyon kellemes, az összetevők önmagukért beszélnek. Meglepődtem milyen jó kis termék ez, mindenkinek bátran ajánlom!

Update: sajna pattanásokat okozott nálam. Nem akarom lehúzni, mert sokan szeretik, úgyhogy 5 csillagból 3-at megtartok neki.

Nivea Sun Spray

Nivea Sun Spray