Macskamati

Regisztráció dátuma: 2018. március 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. március 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Today EDP

Avon Today EDP
2018. március 10.

Most ő a favorit nálam az utóbbi három évben. Ajándékba kaptam és tovább is akartam adni, de megszagoltam és beleszerettem.
Elég nehéz eltalálni az ízlésemet parfümök terén amúgy. Korábban az Issey Miyake-t és Calvin Klein Eternityjét viseltem de a negyvenes éveimhez közeledve már túl könnyednek fiatalosnak éreztem őket magamhoz, nem elég érettnek. Ez viszont tökéletes, nőies, elegáns, kifinomult. Szerintem megállná a helyét a parfümériák polcain is.

Yardley Lily of The Valley EDT

Yardley Lily of The Valley EDT
2018. március 10.

Én az újabbat vettem meg, az körte, gyöngyvirág és frézia kompozíció. Csodás tiszta, tavaszi illat. De egy óráig sem tart...

Isana Clean + Care Elektromos Arctisztító Kefe (régi)

Isana Clean + Care Elektromos Arctisztító Kefe (régi)
2018. március 10.

Itteni vélemények alapján rohantam megvenni a Rossmannba, akciósan. Használni nagyon jó érzés volt. Aztán felkentem a CV Mülleres hyaluron ampulláját, ami picit csípet, lehet a kefe miatt. Először próbáltam ezt a fajta hyaluront is.
Nem tudom melyiket tegyem felelőssé de, másnapra pici, halvány, piros foltok jelentek meg az arcomon, ami nem halványul, hanem terjed. Irritáltnak tűnik és meleg is. Hallottam ilyeneket, hogy a kefe mikrosérüléseket okoz a bőrön és van akinek pattanásos lesz, van akinek a hajszálereket sérti meg és eltöredeznek. Nem érzékeny a bőröm és régebben volt már arcmosó kefém, csak nem ez a márka, azt nagyon szerettem. Ha a kefe a felelős csak az vigasztal, hogy nem 40 000-ért tettem tönkre a bőröm csak alig több mint 2000 Ft-ért. Egyelőre két csillag, lehet hogy később rehabilitálom vagy pont ellenkezőleg.