madaka

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP
2019. január 11.

Igazság szerint az anyaillatot is nagyon szeretem. A füstös vaníliás szépségek a gyengéim...de ez valóban mindent visz. És ha egy csipetnyi jázminnal is megbolondítják akkor mit is mondjak..maga a csoda. Már a palackban lévő aranyszínben pompázó folyadék is szemet gyönyörködtető, és valóban! kifújva hozza azt a katartikus élményt amire számítunk. A nyitányban erőteljes füstös, édes zamatú illatélménnyel gazdagodhatunk. Lecsendesedve szépen sorban előbújnak az illatjegyek, szinte nyálcsorgatóan..Én a magam részéről végig érzem benne a mély füstösséget a jázminos vaníliával megbolondítva. És ami nálam nagy szó! egész napra kitart!!! Csakis 5 csillaggal jutalmazhatom ezt a csodát!

Pomellato Nudo Rose Intense EDP

Pomellato Nudo Rose Intense EDP
2017. augusztus 1.

Hàt Õ is megérkezett. Imàdom a ròzsàs illatokat, s van us jòpàr belõlük, De nagyon jòl tettem higz beruhàztam rà. Mennyei ròzsa csipet citromossàggal, mely végig üdévé varàzsolja az illatot. Egyàltalàn nem egysíkú. Ahogy telik az idõ úgy bújnak elõ az illatjegyek. Imàdom hogy nem fojtogatò. Végig frissen harmatosan jàtszik.

Pomellato Nudo Amber Intense EDP

Pomellato Nudo Amber Intense EDP
2017. augusztus 1.

Nemrégen szereztem be. S valami csodàlarosan szép ez az illat. A sima vàltozatàhoz kepest krémesebb mélyebb illat. Rendkívül tartòs. Csakis 5. Csillag jár neki.