madaka

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lattafa Azeezah

Lattafa Azeezah
2021. szeptember 24.

Mostanában arab parfüm mániám van...sajnos. Nos Ő egy igazi könnyed, nagyon is európai illat. Citrusos nyitány után egy üdítően kissé édes meleg virágos illat bújik elő, melyben némi gyöngyvirág/jázmin kombó is fellelhető. A vége egy igazi pézsmás, púderesbe hajló meleg illat. Nem mondanám csíkhúzósnak, de mindemellett természetesen kiváló a tartóssága. Mellőzi az arab parfümökre jellemző harsányságot is. Kimondottan irodabarát illat.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP

Thierry Mugler Alien Essence Absolue EDP
2019. január 11.

Igazság szerint az anyaillatot is nagyon szeretem. A füstös vaníliás szépségek a gyengéim...de ez valóban mindent visz. És ha egy csipetnyi jázminnal is megbolondítják akkor mit is mondjak..maga a csoda. Már a palackban lévő aranyszínben pompázó folyadék is szemet gyönyörködtető, és valóban! kifújva hozza azt a katartikus élményt amire számítunk. A nyitányban erőteljes füstös, édes zamatú illatélménnyel gazdagodhatunk. Lecsendesedve szépen sorban előbújnak az illatjegyek, szinte nyálcsorgatóan..Én a magam részéről végig érzem benne a mély füstösséget a jázminos vaníliával megbolondítva. És ami nálam nagy szó! egész napra kitart!!! Csakis 5 csillaggal jutalmazhatom ezt a csodát!

Pomellato Nudo Rose Intense EDP

Pomellato Nudo Rose Intense EDP
2017. augusztus 1.

Hàt Õ is megérkezett. Imàdom a ròzsàs illatokat, s van us jòpàr belõlük, De nagyon jòl tettem higz beruhàztam rà. Mennyei ròzsa csipet citromossàggal, mely végig üdévé varàzsolja az illatot. Egyàltalàn nem egysíkú. Ahogy telik az idõ úgy bújnak elõ az illatjegyek. Imàdom hogy nem fojtogatò. Végig frissen harmatosan jàtszik.