madaras

Regisztráció dátuma: 2014. március 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 27.
Bőrtípus: -

Megnézem

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre
2019. július 1.

Na ez az a termék,amit SOHA NEM szabad megvenni!!!! A nagy nullával egyenlő,teljes pénzkidobás! Ha lehetne mínuszt adnék! SOHA NE VEGYETEK ILYET!

Ebelin Bimsstein Habkő

Ebelin Bimsstein Habkő
2019. március 2.

Megláttam,gondoltam kipróbálom. Többszöri használat után,elég jól rendbe hozta a lábam. Sok mindent kipróbáltam,ezzel is jó eredményt értem el. Egy héten kétszer használom,de amikor szükséges háromszor is. Szerintem karbantartáshoz megfelelő. Négy csillagot tudok adni.

Palette Natural Colors Hajfesték

Palette Natural Colors Hajfesték
2018. szeptember 12.

Korábban festettem a 220 szőkével,viszonylag jó lett a színe,persze nem teljesen olyan mint a dobozon . De elmegy.

Eléggé gyorsan nő a hajam,így már a töve vállalhatatlan volt. Többféle festéket szoktam használni,de most ez volt otthon. Több szint szoktam összekeverni,így alakul ki a kívánt szín. Maga a festék kikeverés után lila,de nem kell megijedni,nyugodtan fellehet kenni. A szaga viszont nem egy ibolyaillat. Hát középig érő hosszú hajam van,eléggé sok. Mivel csak a tövére kellett,minden tubusból a festék felét használtam el. Az én hajszínem, négyféle színből van kikeverve. Felkenés után,nem csípet,nem éreztem,hogy viszketne a fejbőröm. Használati utasításnak megfelelően hagytam 30-40 percet,aztán lemostam. A hajbalzsamnak jó az illata,megfelelően táplál,viszont nekem a mennyisége kevés,így két tasakot használtam. Kiöblítés után jó selymesnek,és hidratáltnak éreztem a hajam. A hajam színe,nagyon jó lett. A lényeg nekem hogy természetes,finoman visszafogott szint kaptam.

1 MÁRKA