Madeira

Regisztráció dátuma: 2015. július 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. július 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Orsay L'Or De Say Celebration

Orsay L'Or De Say Celebration
2015. október 15.

Az üzletben kezembe nyomtak egy szórólapot, amin ennek a parfümnek az illatmintája volt. Meglepően jó Sí koppintás, viszont mivel tartóssága egyenlő a nullával, nálam labdába se rúghat.

Tom Ford White Patchouli

Tom Ford White Patchouli
2015. október 11.

Ez a Tom gyerek tuti nem százas már bocsánat, de az eddig általam próbált illatai egytől egyig azonnali hányingert generáltak. Persze legyen valami különleges, egyedi, de ne ilyen abszurd erőszakos módon! Ami nekem elsőre eszembe jutott az illatrol, az egy hányásában fetrengő alkoholista, akin az izzadságon kívül még érezhető az olcsó kölnije is. Bocsánat az oszintesegert, de szebben nem ment! :-)

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2015. október 11.

Nem egy túlbonyolitott illat, mégis egyszerűségében rejlik a szépsége. Fenemód édes vanilias- mandulas sütikrém.
Aki az édes illatokat nem szereti, az gyűlölni fogja, de mar nagyon sokat bizonyitott szerintem, megjelenése óta (ami ugye nem most volt) egy keresett, közkedvelt illatnak számít és szerintem ez így is marad, amíg be nem szüntetik a forgalmazását. Sok sok éve nem tudom megunni, parfumos polcom állandó lakója marad.