MademoiselleSumire

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kátai Natúr Sampon

Kátai Natúr Sampon
2020. július 30.

Nagyon-nagyon szerettem volna szeretni, de végül tusfürdőnek használgattam egy ideig, most meg ül a fiókban..
Nekem vékonyszálú, 2B-2C hullámos hajam van, normál porozitás.
Nagyon fura, zselés állaga van, amiből nagyon sokat kellett ahhoz használnom, ahhoz, hogy tiszta legyen a hajam: több tenyérnyit szinte, pedig nincs sok hajam. Kétszer samponoztam vele, és még így sem éreztem tisztának a fejbőröm. A hajam lelapult, a hullámaim kinyúltak. Másodszor is nekifutottam, nem akartam elhinni, hogy a sampontól lett ilyen rossz a hajam. Hát de. Egyetlen pozitívuma a mesés citromos-vaníliás illata. Slussz passz. :(

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. június 2.

Fantasztikus illat, nagyon hidratál, táplál. Vékonyszálú, hullámos hajam van (2B-2C), és nem nehezíti el a hajam pakolásként, de még hajbanmaradó balzsamként sem ,ha egy borsónyit használok csak.

Oriflame Sun 360 Napozó Krém Gyermekeknek Testre + Arcra SPF50

Oriflame Sun 360 Napozó Krém Gyermekeknek Testre + Arcra SPF50
2020. május 29.

Arcbőröm: normál/száraz. Bőrprobléma: öregedés, mitesszerek.
Valahogy rátaláltam erre a fényvédőre, bár nem szeretem az Oriflame termékeit. Nem tudtam koreai/japán fényvédőket venni most, ezért itthon is beszerezhetőt kerestem. Nagyon megörültem, hogy illat- és (alacsony molekulasúlyú)alkoholmentes. Ha csak arcra haszálom, akkor Ft/ml jó árban van. Az győzött meg végül, hogy ráadásul modern, koreai fényvédőkben használt kémiai szűrők vannak benne. Ellentétes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
+nem irritál, egyáltalán nem
+tényleg hidratál, nagyon (én csak fényvédőt használok reggelente, szóval ez nagy plusz, hogy kiváltja a hidratálót)
+nem hagy fehér réteget
+vízálló
- nagyon (!) nehezen szívódik be :( kimértem az 1/4 teaskanálnyit az arcomra és a nyakamra, és egyszerűen nem volt hajlandó beszívódni órák alatt. Kikísérleteztem, és az elvárt mennyiség negyedét tudom felkenni, és az 30percen túl beszívódik, ami már félsiker. de ez meg kevés :( talán úszáshoz fogom tudni használni..). Nem veszem többet.

1 ÖSSZETEVŐ

Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott