MademoiselleSumire

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA
2022. augusztus 12.

Eredetileg fejbőr hámlasztásra vettem, hogy ne a G&G szalicil szérumát locsoljam a hajamra. Persze kipróbáltam az arcomon, és annyira tetszett, hogy lehet, hűtlen leszek a G&G-hez. Használtam már a G&G és a Revox BHA szérumjait, és egyelőre nekem ez tetszik a legjobban. Sajnos egyik sem tüntette el maradéktalanul a SF-eimet (retivel, ahával kiegészítve stb.), viszont ez a lötyi különösen puhává és ragyogóvá teszi a bőrömet másnapra, nulla irritációval.

Herczeg Hidratáló Bergamot Narancs Sampon Zsíros és Normál Hajra

Herczeg Hidratáló Bergamot Narancs Sampon Zsíros és Normál Hajra
2022. május 28.

Pár hónapja kezdtem használni ezt az argános társa helyett a fodrászom javaslatára. Kitartóan próbálkoztam vele, nem akartam hinni, hogy ennyire nem tetszik a hajamnak, mikor az argános pedig egészen bevált.
Nagyon viszket tőle a fejbőröm. Alig tisztít. Háromszor (!!) kell ahhoz samponoznom, hogy valóban tiszta legyen a hajam, és legfeljebb 3 naponta hajat mosnom (amúgy 5-öt is bír a hajam mosás nélkül). A hajam hossza sprőd amióta használom, és kevésbé loknisodik. VIsszatért a korpám is évek óta először. Eladományozom.

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. április 16.

Rendületlenül használom hónapok óta heti 2-3 alkalommal. Határozottan jobbak vele a mitesszereim de mégis azt gondolom és remélem, hogy tudhatna ennél többet egy bha szérum. A revox-osnál jobban tetszik, de ez után a COSRX - re lépek tovább.

1 ÖSSZETEVŐ

Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott