MademoiselleSumire

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary EUK 134 0.1%

The Ordinary EUK 134 0.1%
2021. február 12.

Helyzetjelentés: nem volt első látásra szerelem, de megszerettük egymást. Nagyon. Mostmár szomorúan állapítom meg, hogy alig van az üvegcsémben. Nem tudom, mi hozta az áttörést. Talán a hideg idő. Továbbra is töményen használom, nagyon jól esik. Ráérősebb napokon langyos vizes arcmosás után viszem fel, rá az arckrém (Cerave), majd fényvédő. Egyszerűen élettelibb és egyenletesebb az arcbőröm tőle. A pirosságot lehúzza, és amire egyáltalán nem számította, hogy a karikáimon is segít. Újrarendelem. Azt viszont nem tudom, nyáron hogy fog szerepelni. Továbbra is egy nehéz olajhoz hasonlít az állaga, nem hiszem, hogy jól esne meleg, párás időben.

- nagyon zsíros, olajos kence, én csak télen tudom használni, pedig normál/száraz bőröm van
- néha csípkedi a bőröm, főleg, ha közel kerül a szekörnyékemhez (ami szinte elkerülhetetlen szerintem)
- néha utána foltos a bőröm
- retinal-lal együtt nem tudom használni, szaliciles lemosó után mar, szóval nehéz beilleszteni a rutinomba
- nappal használnám, mert elvileg segíti a fényvédő hatékonyságát, de annyira nehéz, hogy nappalra nem tudom használni
- és vajon használ hosszú távon? nem tudni biztosan. nem veszem újra.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. január 12.

Fantasztikus illat, nagyon hidratál, táplál. Vékonyszálú, hullámos hajam van (2B-2C), és nem nehezíti el a hajam pakolásként, de még hajbanmaradó balzsamként sem ,ha egy borsónyit használok csak.

Bioré Kao Bioré UV Kids Milk Sunscreen SPF+ / PA++++

Bioré Kao Bioré UV Kids Milk Sunscreen SPF+ / PA++++
2020. december 18.

A bőröm: normál, talán kombinált. Szeretem, mert relatíve olcsó, egyáltalán nem irritál, szemkörnyékre is nyugodtan kenhetem, nem könnyezek tőle. Nem hagy fehér réteget, és valóban feltölti az arcot. Nyáron viszont nagyon sok lenne, sőt, talán már tavasszal is. Gyermekfényvédőhöz képest könnyed az állaga, de a márka hasonló UV mild kids naptejéhez képest nehéz.

1 ÖSSZETEVŐ

Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott