Madi

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

KORA Organics Noni Glow Body Balm

KORA Organics Noni Glow Body Balm
2019. szeptember 20.

Imádom! Főleg a lábszáram hajlamos kiszáradni, olyankor viszket, húzódik, de ez percek alatt megoldja a problémát. Finom az illata és nagyon jól hidratál, nem is kell minden nap használnom, elég heti 2 alkalommal. Nagyon tetszik ez a stiftes megoldás, sokkal szívesebben használom, mint bármelyik folyékony testápolót.

Fenty Beauty Mattemoiselle Plush Matte Lipstick

Fenty Beauty Mattemoiselle Plush Matte Lipstick
2019. szeptember 17.

Tiger Tini árnyalatban vettem meg, ez képek alapján egy élénk narancsos színnek tűnik, élőben viszont fényviszonyoktól függően főleg téglavörös. Kicsit sajnálom, mert olyat vártam, mint a hivatalos oldalon lévő képeken (ami sajnos csak erős fényviszonyok között jön ki), de közben tetszik is. Van egy kis retrós beütése. Állagra krémes, de épp csak annyira, hogy jól kenhető legyen, nem az a könnyen maszatolós fajta. Erősen pigmentált, szépen bemattul, tartós, ettem és ittam vele, nem mozdult el. Hat órán át viseltem, de nem szárította ki a számat. Ennek ellenére szerintem túl van árazva, hiszen minőségre egy matt MAC rúzzsal van egy szinten, ugyanannyiba is kerül, de mennyiségre csak feleannyit kapunk.
A másik negatívum a sovány színválaszték és a csomagolás, ami szép, de nem praktikus, kicsit ingatag és maga a műanyag sem tűnik túl masszívnak.

Fenty Beauty Full Bodied Foundation Brush 110

Fenty Beauty Full Bodied Foundation Brush 110
2019. szeptember 11.

Hát gyerekek, nem viccelek, ez az ecset a selyemnél is selymesebb. Nem tudom, hogy más alapozókkal hogy fog szuperálni, de a Fentyt szépen eldolgozza, nem marad csíkos, ami egészen fantasztikus. A szálak arcbőrnél is ugyanolyan selymesnek érződnek, egyáltalán nem szúr vagy irritál használat közben. Általában alapozóecsetet utálok a legjobban mosni, de ennél meg az is egyszerűbb, nem tudom, miért, talán a szálakra nem tapad annyira az alapozó. Mosás után gyorsan szárad, nem deformálódik, nem hullanak a szálak. Ha ez hosszú távon is így marad, kijelenthetem, hogy az egyik legjobb alapozóecset, amire szert tettem.

5 ÖSSZETEVŐ

Himanthalia Elongata (Brown Algae) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Morinda Citrifolia Fruit Powder EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen