Madi

12035 pont

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

12035 pont

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Bobbi Brown Luxe Defining Lipstick

Bobbi Brown Luxe Defining Lipstick
2022. június 28.

Kezdjünk valami egyértelművel: túlárazott. Duplaannyiba kerül, mint egy átlagos rúzs és feleannyi terméket kapunk. Fedésre közepes, de építhető. A finishe szaténfényű. A gyárilag "kihegyezett" formával meglepően szépen lehet dolgozni, de vékonyabb ajkú hölgyeknek szerintem közel sem olyan ideális, mint az ecsetes megoldás. A ceruzaforma egyébként jól kézre áll, valamint látom a dizájn azon előnyét is, miszerint egy keskeny, bulizós táskában sokkal kényelmesebben elfér, mint a klasszikus formájú rúzsok.
Tartósságra teljesen rendben van, az evést is egészen jól bírja és egyenletesen kopik a nap folyamán. A hegyezőt használni pepecs és kissé pazarlós, viszont szépen hegyez és nem tördel.

Bobbi Brown Skin Corrector Stick

Bobbi Brown Skin Corrector Stick
2022. június 28.

Extra Light Bisque árnylatban vettem meg, ez a legvilágosabb. Színre picit rózsaszínes. Állagra nagyon kémes, könnyen felvihető. A fedése közepes, de építhető. Majdnem mattra szárad, de marad egy kis púderes szaténfénye. Ha nagyon természetes hatásra utazol, vagy nincsenek sötét karikáid, elég magában használni, de egyébként ajánlott fölé egy kis concealer. Én a szokásos MAC Pro Longwear Concealert szoktam, teljesen jól működik együtt a két termék.
Ha valamihez hasonlítanom kellene, az RMS "Un" Cover-up concealeréhez tudnám, kivéve, hogy az vaskosabb és végeredményét tekintve minimálisan fényesebb. Megemlíteném még a masszív, letisztult csomagolást is, amit imádok, főleg a mágneses kupakot. Nagyon lassan fogy egyébként, ami szintén plusz pont.

Bobbi Brown Ajakápoló Balzsam SPF15

Bobbi Brown Ajakápoló Balzsam SPF15
2022. június 28.

Ez az ajakápoló két dolog miatt landolt a kosaramban, egyrészt mert imádom ahogy kinéz, másrészt mert hasonlított az Omorovicza ajakbalzsamára, ami egyébként a kedvenc tégelyes kiszerelésű ajakápolóm és akkor pont nem volt nekik készleten.
Állagra ez kicsit sűrűbb, mint az Omorovicza, de ugyanolyan csodálatosan hidratál. Ha éjjelre kenem fel, sok más ajakbalzsammal ellentétben ez nem szívódik fel reggelre. Ha választanom kellene a két termék közül, talán egy kicsit jobban húzok az Omorovicza felé, de ha valaki azt kérdi, az annyival jobb-e, mint amennyivel többe kerül, a válaszom határozott nem. Ez a BB ajakápoló tehát tökéletes alternatíva azoknak, akik sokallják az Omorovicza árát, hiszen az árban ennek több mint a duplája és szinte ugyanazt a minőséget kapjuk. Mindennapos használattal egyébként körülbelül 6 hónapig bírja.

7 ÖSSZETEVŐ