Madi

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Sensitive Folyékony Szappan Aloe Veraval

Balea Sensitive Folyékony Szappan Aloe Veraval
2024. március 13.

Borzasztóan szárít és sem az illata, sem az állaga nem igazán tetszik. Alig várom, hogy elfogyjon.

Benefit They're Real! Magnet Mascara

Benefit They're Real! Magnet Mascara
2023. október 18.

Őszintén szólva nem vágódtam hanyatt ettől a spiráltól. Számomra 3 dolog fontos egy szempillaspirálnál, a festék állaga, a kefe és a tartósság. Ez a termék mindhárom pontban csak átlagosan teljesített. A legjobban az állag zavar, használat közben úgy érzem, mintha már régi lenne, ráadásul elég kemények lesznek tőle a pillák. (Ja és ez a mágneses dolog pedig egy nagy BS.)

A kefe nem rossz, de nem kiemelkedő, sok másik spirál ezerszer jobban szétválaszt, mint ez, többek között bármelyik eddig próbált verzió ettől a márkától. Persze ebben a festék sűrű, száraz állaga is közrejátszik és hogy emiatt hajlamos hatalmas adag festéket rátapasztani egy-egy pontba a pillákra, amit csak újabb átfésüléssel lehet korrigálni, reménykedve, hogy nem lesz rosszabb a helyzet. Valahányszor ezt a spirált használtam, mindig kellett utólag igazgatni, szétválasztani szálakat. A másik probléma a bumszli vége, amivel a szemzugban kissé macerás a munka.
A tartóssága sem az igazi, majdnem minden estére lett egy kis maszat a szemem alatt, ahogy az alsó pillák a bőrömhöz érnek és néha egy-egy apró fekete darabkát is észrevettem a szemkörnyékemen, vagyis pereg.

Nem szeretem használni, a By Terry spirálomnak a nyomába sem ér, de hogy maradjak ennél a márkánál, a Roller Lash és a klasszikus They're Real! spirál is sokkal jobb mint ez.

Kylie Cosmetics Pressed Blush Powder

Kylie Cosmetics Pressed Blush Powder
2023. október 16.

A két legvilágosabb között vacilláltam és végül a melegebb, Pink Power nevűre esett a választásom. Cukorkás rózsaszínt kerestem már ezer éve, ami természetesen mutat a bőrömön és ez szinte pontosan olyan. Egy icipicit még lehetne pinkesebb és kár, hogy nem szaténfényű, de tényleg majdnem tökéletes. Építhető, szépen oszlatható, nem foltos, lassan kopik a nap folyamán. A csomagolása is rendben van, egészen masszív, jól záródik.

12 ÖSSZETEVŐ