Madi

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer
2020. február 21.

A C3-as árnyalatra csaptam le, ez a nálunk kapható legvilágosabb. A kézfejemre kenve szinte tökéletesen beleolvadt a saját bőrszínembe, mégis kételkedtem, hogy jó lesz-e az árnyalat, mivel az egyébként használt concealerem (MAC Pro Longwear NW15) mellé kenve teljesen máshogy nézett ki. Mikor kipróbáltam arcon, szinte semmi különbséget nem láttam közte és az NW15 között. Fedésre szinte tökéletes, a finish matt, de abszolút nem tűnik száraznak, mi több, van egy kis fénye, miközben mégis matt. A formula könnyű, alig érzem, hogy felkentem, a szín pedig 9 óra elteltével sem oxidálódott. Az applikátor klassz, precízen lehet vele dolgozni és egészen sok terméket felvesz, szóval nem kell folyton mártogatni.

Az egyetlen problémám, hogy hiába fixálom púderrel (ugyanúgy és ugyanazzal a púderrel, mint a másikat), a nap végére beül a szem alatti ráncokba. Nem durván, de beül. Ez nem frankó ilyen árkategóriában, mert bár a feljebb említett MAC concealer az amerikai oldalon 3 dollárral drágább, majdnem háromszor annyi mennyiségre is és egész nap a helyén marad. (Egyébként itthon még olcsóbb is, mint a Magic Star.)

Mindent összevetve, ez egy jó concealer, de nem tökéletes, számomra legalább is nem, ennek ellenére pigmentáltsága miatt és mert nem szárítja a bőrt, ajánlom kipróbálni, ha másra nem, bőrhibákra (vagy akár tetoválás elfedésére) jó választás.

MAC Szájceruza

MAC Szájceruza
2020. február 9.

Minőségi, tartós, jól pigmentált, hegyezésnél nem törik vagy maszatolódik a hegy és nagyon lassan fogy. Hozza, amit egy ilyen árkategóriájú szájceruzától vár az ember.

REN Moroccan Rose Otto Body Lotion

REN Moroccan Rose Otto Body Lotion
2020. február 9.

Ő a harmadik termékem a Moroccan Rose családból és imádom. Az illata egészen valósághű, textúrára kellemes, könnyen és gyorsan beszívódik, nem az a fajta, ami után még hosszú percekig ragacsos vagy. Egy-másfél pumpálás mindkét lábamra elég (mondjuk nem vagyok túl magas, nincsenek csodás, hosszú lábaim).
Annak ellenére, hogy a lábamon elég száraz a bőr és ez a testápoló nem tűnik túl testesnek, meglepően sokáig tart a hatása. Sok testápoló szinte elillan a bőrömről, ami így rövid időn belül újra száraz lesz, de ezzel bőven elég 2-3 naponta krémeznem a lábaimat.

5 ÖSSZETEVŐ

Himanthalia Elongata (Brown Algae) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A Himanthalia elongata nevűbarna tengeri alga kivonata, melynek magas A, C és E-vitamin tartalma, valamint gazdag aminosavakban és természetes ásványi anyagokban. Kozmetikumokban haszálva segíti a bőr vízháztartásának kiegyensúlyztottságát, bőrvédő hatású. (forrás)

Morinda Citrifolia Fruit Powder EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen