Madi

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maddie megmondja
Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. július 13.

Kedvelem nagyon ezt a terméket, biztosan mindig lesz belőle itthon. Jelenleg az első üvegemet fogyasztom, heti egyszer használom, kb 5 hónapja. A használatot követően nagyjából 4 napig érzem lényegesen simábbnak az arcom.
Hosszútávú hatásokról ennyi idő után (még?) nem tudok beszélni, nem látok semmi változást, bár nincs is problémás bőröm, de reménykedtem, hogy az apróbb mimikai ráncaim halványulnak, vagy ilyesmi, de sajnos csak közvetlenül a kezelést követő napokban érzem jobbnak.

Sok szempontból érzékenynek tartom a bőrömet, a napfényt például egyáltalán nem bírom, de futottam már bele krémekbe is, amik irritálták az arcbőröm, éppen ezért mikor kentem fel, lélegzetvisszafojtva vártam, hogy mikor jön a sokak által emlegetett szurkálós érzés, de nem jött. A sokadik használatnál egyszer éreztem némi viszketősen csipkedős érzést, de kb két perc után elmúlt. Extrém érzékeny a bőrűek kivételével én ajánlom kipróbálni, főleg ennyi pénzért.

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Concealer

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Concealer
2020. július 1.

Sokat vártam ettől a concealertől, de nem vagyok lenyűgözve. A fedése elsőre erősnek tűnik, de aztán ahogy eldolgozod, már csak közepes lesz. Nincsenek sötét karikák a szemem alatt, mégis valahogy áttetszik alóla, egyes fényviszonyok között egyenesen olyan, mintha fel se kentem volna semmit, totál nem frankó. A másik, ami nem tetszik, az állaga. Sokkal sűrűbb, mint vártam, emiatt nehezebb szépen eldolgozni, ráadásul nagyon gyorsan szárad, így még sietni is kell vele. Púder nélkül garantáltan beül a ráncokba, de púderrel is a nap végére. A finish sem teljesen oké, a leírásban ígért "soft matte" a valóságban inkább bőrfényű finish, amitől természetellenesen "ragyog" a szemem alatti rész. Az alapozó sokkal jobban teljesített, ez ennyi pénzért nevetséges.

KORA Organics Rose & Noni Hand Cream

KORA Organics Rose & Noni Hand Cream
2020. június 26.

Imádom, az egyik legjobb kézkrém, amit valaha használtam! Jelenleg a második tubussal fogyasztom, minden elvárásomat teljesíti, úgy mint szlikonmentesség, finom illat, szép csomagolás, gyors beszívódás, hosszan tartó hidratálás és bőrbarát összetevők. Mi többet kívánhatnék? Ha elfogy, megint újraveszem.

5 ÖSSZETEVŐ

Himanthalia Elongata (Brown Algae) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A Himanthalia elongata nevűbarna tengeri alga kivonata, melynek magas A, C és E-vitamin tartalma, valamint gazdag aminosavakban és természetes ásványi anyagokban. Kozmetikumokban haszálva segíti a bőr vízháztartásának kiegyensúlyztottságát, bőrvédő hatású. (forrás)

Morinda Citrifolia Fruit Powder EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen