MadKat

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2019. június 4.

Egy közepesen fedő, ('fényes' - nem matt) alapozót kerestem, ami észrevehetetlen a bőrön, inkább, csak megszépíti. Na hát ez pont ilyen! Így 40 felett, már csínján kell bánni az erősen fedő alapozókkal (mint pld. EL DW), mert azt vettem észre, hogy kifejezetten öregíti az arcképet.Legalábbis nálam mindenképpen.
Bátran kijelentem, hogy a háromszor ennyibe kerülő Lancome alapozót kenterbe veri. Húúú mennyi pénzt meg fogok így spórolni. :)

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír
2019. április 24.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket, melyet ezúton is nagyon köszönök!

Pár napja használom és csak jókat tudok mondani eddig.
Alapból szeretem a cukros bőrradírokat (házilag szoktam készíteni barnacukorból mézből és olívaolajból), így nagyon megörültem, hogy egy boltban árusított cukrosat is kipróbálhatok. :)

Nagyon tetszik, hogy ilyen nagyszemű a cukor benne és, hogy ilyen kellemes olajos érzést hagy maga után.
Nem igazán tusfürdőként használom, inkább csak arcra, nyakra, dekoltázsra bőrradírozni. Szépen teszi a dolgát. A hatása nagyjából olyan, mint az én házikencémé, úgyhogy megvásárolni valószínűleg nem fogom, de olyasvalakinek, aki nem szeretne bajlódni az otthoni kotyvasztással, csodás megoldás lehet!

got2B Smooth & Chick Göndörödés Elleni Hajápoló Balzsam

got2B Smooth & Chick Göndörödés Elleni Hajápoló Balzsam
2017. október 2.

Már éppen kifogyóban van, és nem láttam egy üzletben sem mostanában, félek, hogy már nem fogom tudni megvásárolni, pedig szépen ápolja és megzabolázza a göndör fürtjeimet.
Az illatáért nem vagyok megőrülve, de nem is zavar.
Én nagyon jó terméknek találom, tudom ajánlani mindenképpen.