madonna43

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate
2018. október 17.

Szorgalmasan elhasználtam ezt a szérumot, de az ár/ígéretek/összetevők alapján ütősebb és látványosabb eredményt vártam. Pozitív, hogy gyorsan felszívódott és hamar lehetett rá sminkelni, de egyéb látványos "ránceltüntető" hatást én nem tapasztaltam. Emiatt nem is veszem újra, inkább más márkákkal kísérletezek.

Swiss Image Kétfázisú Szemfesték Lemosó

Swiss Image Kétfázisú Szemfesték Lemosó
2018. október 17.

Rettenetes ez a lemosó. Már az első tapasztalatom is az volt, hogy az összerázás ellenére nagyon olajos az állaga. Olyan, mintha étolajat kennék a szememre. A (nem vízálló!!) szemfestékkel (halvány szürke ceruza + sima fekete spirál) sem tud elbánni, csak hosszas "dörzsizgetés" után hozza le úgy 60 %-át. Minden lemosás után bepirosodott a szemem tőle. Szerintem mindenki nagy ívben kerülje el.

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum
2018. szeptember 10.

Nagy reményekkel kezdtem használni a szérumot, de a csalódottságom csak nőtt és nőtt, ahogyan egyre több fogyott az üvegcséből. Az égvilágon semmi de semmi változást nem láttam a szemem körül, sem az apró ráncok, sem pedig a sötétebb karikák nem halványodtak. Nem veszem újra, bár a cég termékeit általában kedvelem, szívesen kísérletezem velük. Minimális hidratáltságot adott, ezért a 3 csillag.