Madus

Regisztráció dátuma: 2022. március 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2022. március 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

The Body Shop British Rose Testjoghurt

The Body Shop British Rose Testjoghurt
2024. január 4.

Több éve veszem anyukámnak a testápolót és deót mert nagyon odavan az illatáért. Azonban most karácsonykor hatalmasat csalódott, Mikor felbonttta érzete hogy valami nem stimmel mert valahogy az illat nem olyan volt mint régen. Teljesen eltűnt a finom rózsaillat és helyette mintha gyógyszer illata lenne. Nagyon kellemetlen egyáltalán nem a régi. Azt hittük csak lejárt lehet vagy valahol levegőt kapott a csomagolás és emiatt elromlott. De nem ez volt mint kiderült hanem az, hogy az összetételét jelentős mértékben megváltoztatták. De erről semmilyen infó nem volt a boltban sem sehol a terméken kiemelve. Egy bevált terméket az ember már nem szagolgat vásárlás előtt így durván becsapva érzem magam, mert hogy új összetétel illata köszönő viszonyban sincs a régivel amiből még van egy kis mennyiség. Megpróbálom visszavinni az Alleba a boltba de mivel a karácsonyi nagy sietségben a blokkot elhagytam vagy kidobtam nem tudom hogy visszaveszik-e vagy sem. Ha valami fejlemény lesz az ügyben jelentkezni fogok.

Fenjal Sensitive Deo Roll-On 0% Aluminium 48h

Fenjal Sensitive Deo Roll-On 0% Aluminium 48h
2024. január 4.

Ez a termékcsalád főképp az eredeti illatanyagos már régóta nagy kedvencem tusfürdőként és testápolóként. Nem vagyok nagyon izzadós típus így gondoltam lecserélem a jól bevált aluminium mentes eddigi deómat erre. Az első benyomásom kicsit kellemetlen volt mivel régen nem használtam már roll-on verziót de ezen túltettem magam. Mivel eddig is aluminim menteset használtam így úgy gondoltam nem kell szoktatnom magam ehhez de sajna 2 hét után feladtam a próbálkozást mert nem használt semmit.

Balea Sensitive Szárazsampon

Balea Sensitive Szárazsampon
2024. január 4.

Illatmentest kerestem ez volt a fő cél. Elégedett vagyok vele mert ugyanolyan mint az illatos verzió. Mostantól csak ezt fogom használni.