mafalda

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nuxe Huile Prodigieuse Florale Többfunkciós Szárazolaj Arcra, Testre, Hajra

Nuxe Huile Prodigieuse Florale Többfunkciós Szárazolaj Arcra, Testre, Hajra
2022. június 19.

Mintát kaptam nagyon sok volt benne, én kimondottan hajra akartam kenni, szerintem bőrre is szuper lehet, az illata fantasztikus🤩.

Giorgio Armani My Way Floral EDP

Giorgio Armani My Way Floral EDP
2022. június 16.

Jó erős, finom édes gyümölcsösnek érzem, nem virágosnak. Sajnos a bőrömön nem volt túl tartós az illata, pár óra alatt nagyon enyhe illattá alakult. Szerintem egy modern divatos szaladgálós illat 😀

Tresemmé Hydration Hemp Sampon

Tresemmé Hydration Hemp Sampon
2022. június 13.
(!)

Tesztelésre érkezett hozzám, aminek nagyon örültem, nagyon szépen köszönöm!!

Egy ideje már semmilyen samponnal nem voltam elégedett, így pont jókor jött, mert igazán nem tudtam melyiket vegyem meg újabban...
Egy nagyon kellemes, de valóban sűrű állagú sampon (bár nem sokkal sűrűbb, mint amiket használtam) szóval nem egy ragacsos cuccra kell gondolni. Az illata nagyon kellemes és elég jól tisztít, úgy éreztem, hogy a fejbőrömnek is jót tett, alaposan tisztított mégsem szárította ki a fejbőrömet. (Sok sampontól korpaszerűen hámlott a fejbőröm korábban) ennél ezt szerencsére nem tapasztaltam. Mosás után kissé ragacsos állag maradt a hajamon, de ez más száraz és igénybe vett hajra való samponnál is érzékelhető szóval ez nem a termék hibája, és valóban száraz, töredezett hajra való, szerintem gyorsan zsírosodó hajra nem túl szerencsés választás. Számomra pont ideális termék, nem azt mondom, hogy csodaszer, de amennyit kísérletezek már egy éve samponokkal miután a kedvencemet megszüntették, egész pozitív volt ezzel hajat mosni. Szépen ki tudtam fésülni a hajamat, igaz, hogy használtam kifésülő balzsamot is, mert nálam az alap hajmosás után.
Szóval örülök, hogy kipróbálhattam, nekem pozitív élmény volt a termék használata, de az is igaz hogy pont az én hajtípusomra való. Mégegyszer köszönöm a terméket!😊