maggie80

Regisztráció dátuma: 2014. február 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. február 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. november 17.

Egyszerűen fantasztikus ez a krém. Elég problémás a bőröm, seborrheás, foltokban száraz tud lenni. És olyankor semmi a világon nem segít, hiába kenek rá bármilyen szérumot, hidratálót, extra zsíros krémet. Több videót is láttam, mindben agyon dicsérték. Meg persze az itteni vélemények is ugyanezt mutatták. Megvettem. A száraz foltok az arcomon két nap alatt elmúltak. Olyan sima és selymes a bőröm, mint talán még soha. Most 50 ml-eset vettem, de legközelebb tuti a legnagyobb kiszerelést fogom. Csillagos 5-ös.

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. október 2.

Hát. Szerettem volna őt, de semmi. Nekem soha nem bizsergette a bőrömet. Viszont nem is csinál semmit. Emellett pedig, amit nagyon nem szeretek benne, hogy ragad tőle a bőröm. Még egy hidratáló krém is felkerül utána, de így is. Nem tudom mit csináljak vele, de ez annyira zavar, hogy lehet megválok tőle. Újravenni nem fogom, az tuti.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. július 2.

Valahogy mindig az igazit keresem. Gondoltam ezt is kipróbálom, hiszem itt No.1. Kellemes az állaga. Én mondjuk csak este használom, tehát nekem felesleges benne az SPF, de ezért igazán nem jár pontlevonás. Viszont nem mindig hidratál megfelelően. Van, hogy mégis kiszáradnak az ajkaim, hiába a mindennapi használat, és alig jön helyre. Valamint a mentolos, csípős érzetét nagyon nem szeretem. Nem veszem újra.