magichand

Regisztráció dátuma: 2015. június 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 24.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Trend It Up Ultra Shine Fedőlakk

Trend It Up Ultra Shine Fedőlakk
2019. május 12.

Csináltam vele tesztet, egyik kezemen felvittem a tiu uv lakkja fölé, másikon nem. Már másnap sokkal mattabb volt a fedőlakk nélküli kezemen a körmöm. Harmadik napon pedig le is pattogott 3 helyen a fedőlakk nélkülin, a másik kezemen pedig csak egy pici hiba volt.
Szátadási ideje belefér kategória, vizes hatást kelt (gel lakk feeling). Kb olyan vele dolgozni, mintha technokolt kennék fel ecsettel :) de ennyi küzdést megér nekem, engem meggyőzött.

Trend It Up Mágneses Műszempilla

Trend It Up Mágneses Műszempilla
2019. május 12.

Nagyon "csúnya a töve", csillog, vastag, nagyon fake hatást kelt. A felhelyzés egy rémálom, fel is adtam első körben. Ha lesz időm megpróbálom két/három darabba vágni, hátha könnyebb. De még így se vagyok benne biztos hogy utcára megyek benne, nekem ennél természetesebb kinézetre van szükségem. Addig 2 csillag, mert az ötlet az jó (tudom nem a dm-é az érdem).

Ne vágja szét senki, konkrétan egy rémálom onnantól, bár előtte se volt sétagalopp. -1 csillag, és kuka ☹

Alverde Körperlotion Du Bist Fabelhaft!

Alverde Körperlotion Du Bist Fabelhaft!
2019. február 16.

Ez egy krémparfüm :) oda vagyok az illatáért! Mint testápoló is rendben van, de gyakran csak az illata miatt kenem.