Magill

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. február 12.

Nem szoktam hasznalni csak a nivea bb krémét, de a sok jo tapasztalat utan en is beszereztem egyet sand beige szinben. Az eddigi alapozóim mindig beleültek a legminibb ráncaimba is, de meglepo modon ez nem! Valoban nem komoly bőrhibák elfedésére tálalták ki, de jobban fed mint egy bb krém. Nekem eddig bevált az érzékeny boromon. A legjobb benne hogy nem idegesit, hogy rajtam van, kap levegőt a bőröm. A catrice all matt puderedét hasznalom hozza nekem az is teljesen jól bevált. ( mint általában az olösszes cateice termék)

Essence Gel Nails At Home Effecte Gel Top Coat

Essence Gel Nails At Home Effecte Gel Top Coat
2017. február 16.

Kb. 360ft-ért vettem Rossmannban :D mondom egyefenen kipróbálom. Nekem csak a holographic-os van meg. Nagyon szép! Nem tudok a tartósságáról nyilatkozni, de azoknak azért elmondanám, hogy akiknek ragacsos maradt a felülete (nekem is az lett 2 perc köttetésre) azok cleanser-rel ha áttörlik eltűnik a ragacsos réteg. Valószínű ez fixálós fedőlakk!

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2017. január 15.

Én egy hete vettem meg leginkább saját felhasználásra, de már kollégai nőimnek és anyukámnak is felkentem. Az én körmöm valami hihetetlen gyenge... a műkörmöt is csak 2 hétig bírja és ha nincs rajta semmi sajnos rágom is. Én körmösnél csináltattam gél lakkot nekem az nagyon nem jött be mert egyben letudtam húzni róla ha sikerült valahogy megsértenem.
Egyenlőre 4 napja van a körmömön, én azt tapasztaltam, hogy ezt egyben lehúzni képtelenség lenne inkább felpattogni tud. (45-ös falsh piros van nekem) Szóval 4 nap után azt tudom mondani, hogy a széle kezdett kicsit megkopni. Én ezt a saját hibámnak tudom be egyenlőre mert még nem sikerült oda a fedőt sem rendesen felkennem mert nagyon pici a körmöm.
A munkatársamnak még aznap felpattogott, amit nem értek, mert próbáltam mindenre figyelni, hogy jól csináljam és neki nagyon erős körme van. De még legközelebb is felkenjük.
Vettem még egy party on készletet, ebből csak az egyik színt teszteltem, nekem nem volt bajom vele.
Most kíváncsian várom, hogy az én problémás körmömön hogy szuperál, és majd updatelem a posztom.