magistra

Regisztráció dátuma: 2011. november 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. november 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2016. november 13.

Eredetileg a sima verzióért indultam a drogériába, de nem volt, csak ebből. Gondoltam nem lehet rossz ez sem, még örültem is. Ez a LEGROSSZABB spirál, amit valaha használtam. Az első észrevétel, hogy nagyon sok szálat összetapaszt, és ez egyre rosszabbá válik viselés közben, mert egy gumiszerű, tapadós réteget képez a pilláimon (mintha nem száradna meg, de mégsem fog feketén már). Ez a réteg estére olyan masszává érik, hogy nem bírom rendesen lemosni. Az ujjammal húzogatom le ezt a gumiszerű réteget, amivel a pilláim is jönnek ki. (bár sima mosással is hullik tőle). Ahhoz képest, hogy azt ígéri ápol az olaj, pont ez az összetevő, ami új benne, és rettenetessé tette a terméket. Kipróbáltam a sima Lash Sensational spiráljával is, hátha így használható, de nem, ugyanaz történik. Rossz a keféje, rossz a receptúrája, és nem hogy nem hozza amit ígér, de pont az ellenkezője történik, árt... Ráadásul nem is nyújt szép látványt. :(

Freedom Makeup Pro Curve Göndörítő Szempillaspirál

Freedom Makeup Pro Curve Göndörítő Szempillaspirál
2016. augusztus 2.

Nagyon nagyon gagyi és használhatatlan ez a spirál. Olyan a keféje, mintha cementbe mártottam volna. Nem göndörít, de még csak szét se választja a pillákat. Használhatatlan... Ráadásul a sógornőm szemét szét is csípte.

Das Gesunde Plus Selen Mini-Tabletten

Das Gesunde Plus Selen Mini-Tabletten
2016. május 15.

Pajzsmirigyre nem vált be sajnos. Kicsi dózis, és szervetlen szelén. Sajnos alig hasznosul a szervezetben a szervessel ellentétben. Amíg erre nem jöttem rá, addig szedtem, aztán áttértem szerves szelénre, és érzem a különbséget. Enyhébb problémákra persze biztosan megfelelő, de én maradok a szervesnél minden tekintetben.