Magneto

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz
2017. augusztus 12.

Nem és nem, eléggé eltudom kapatni magam ha pár termék bekerül a "top" listára a krémmánián és szaladok az boltba, a vélemények is csodásak, nálam nem működik pedig gőzöltem előtte 30 percet és az előirt 15 percnél tovább hagytam fent, egy kettőt mitesszert kiszedett, de a többi pórustisztító is képes erre, amihez eddig volt szerencsém. Szóval nem csodaszer és nem veszem újra, én majom kettő csomagolást vettem egyszerre :) amúgy az ára oké, kísérletnek rendben van.

Ziaja Sensitive Skin Enzyme Peeling

Ziaja Sensitive Skin Enzyme Peeling
2017. augusztus 12.

Többet vártam tőle, talán ezért kap csak három csillagot, nekem a bőrömre nincs kiemelkedő pozitív hatással ez pedig a másik indok. Kellemes az állaga, enyhén mintha hűsítene is, 15 percig szoktam fent hagyni az arcomon, enyhe bizsergő viszkető érzés kíséri, aztán alaposan lemosom. Kisimítja a bőröm felső rétegét, nagyjából ennyire képes, nem fogom újravásárolni, jimjams fekete-szappan egyenlőre az ami nálam bevált.

UPDATE: De újraveszem, szeretem, több pontot érdemel, érdemes használni, rendszerességgel, előnyös az összetevő listája. Örülök, hogy nem mondtam le erről a termékről! Ha minden tartalékom kifogy, csak ezt fogom megtartani peeling funkcióban heti 2-3x. :) Ragyogó, felfrissült kisimult összképet hagy maga után, és utána nagyon szeretek szérumozni.

Garnier Mineral Invisidry Golyós Deo

Garnier Mineral Invisidry Golyós Deo
2017. augusztus 12.

Szeretem az illatát, nem hagy foltot, nem csomósodik össze, csodát nem csinál, egynek elmegy. Ami még nekem plusz előny, kompakt a csomagolása, és nagyon könnyű, utazóbarát.